Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 10 éves lánynak rövid haj?

10 éves lánynak rövid haj?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodunk, mennyire is legyen rövid a haja.

Azért kell vágatni mindenképp, mert nem tudja egyedül megfésülni, összefogni még úgyse. Most úszni jàrnak, külön macera. Kicsit fel is van törve, egy egészségügyi vágás mindenképp szükséges.

Neki tetszik az ötlet, hogy egy vagány, rövid frizurát kipróbàljon. Nagyon gyorsan nő a haja, tavaszra már újra össze lehet fogni.

Ilyesmit néztünk:

[link]


Csak attól tartok, hogy nem fogják miatta a suliban cikizni? Nálatok van az osztályban rövid hajú lány? Nem piszkáljàk?

Sajnos felnőtt férfiak közt is sokan vannak, akik szerint rövid hajjal nem is vagy nő.

Nem szeretném, hogy sírás legyen a hajvágás vége, és azért az mègis több hónap, amíg visszanő.



2018. okt. 7. 21:39
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
100%

Tok menő ez a haj!


Mindig rövid hajam volt, sose cikiztek

2018. okt. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
48%
Mindig cikiztek miatta,ma felnőttként is rémálmaim vannak,hogy levágják a hajam. Soha nem vágnám le a kislányomét.4éves,fenék alá érő göndör haja van. Mondjuk csak mosáskor fésüljük,de nem csimbókos,semmi,egyből végigmegy benne a kefe. MAgának fésüli és össze is fogja. Erre egy 10 éves már bőven képes kellene legyen. Az,aki szerint a nőiség a hosszú hajban rejlik,az egy primitív paraszt.
2018. okt. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%
A képen lévő haj nagyon jó,de túl felnőttes egy gyereknek. Meddig ér most? Nem lehetne egy sima bobbal vagy kleopátrával kezdeni?
2018. okt. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
21%
Tényleg nem nőies a rövid haj, de egy 10 éves kislánynak még nem is az a dolga, hogy nőies legyen. Ettől függetlenül ez a haj nem egy 10 évesnek való, de mondd meg nekem, egy vállig érő frizurán iskolás gyerek mit nem tud kezelni?
2018. okt. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
57%
Még kisiskolás koromban az osztálytársamat mindig cikizték mikor ilyen haja volt. Inkább egy vállig érő fazon legyen. Ez a haj inkább nőknek áll jól, nem kislányoknak. Egy kisgyerek ezzel inkább fiúnak nézne ki és piszkálnák.
2018. okt. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%

Nézd, körülbelül ilyen lenne:

[link]

Sose felnőtt hajak közt keresgélj, kisgyerekeknek nem úgy áll, mint egy felnőtt nőnek.

2018. okt. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szép ez a haj, és nem hiszem, hogy cikiznék. De nem értem, hogyhogy nem tudja megfésülni, összefogni? Én 10 éves nagy negyedikesként már rég magamnak mostam, szárítottam, formáztam, fontam a hajamat. Egyébként mi is jártunk általánosban úszni, és minden lánynak hosszú haja volt(nekem is), de soha nem jelentett problémát sem az úszósapka, sem hajszárítás (olimpiai úszónőinknek is hosszú hajuk van). Szerintem uszodában nagyobb macera a rövid haj, mert be kell állítani (az uszodai víz után már nem fog olyan jól állni), míg a hosszabb haj jó csak simán kibontva/felkötve/felgumizva, melegben meg sem kell szárítani teljesen. Úgyhogy praktikai okokból nincs értelme a rövid hajnak, csak ha tényleg nagyon arra vágyik.
2018. okt. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Kicsit (🤨) kétbalkezes a leányzó, ezzel nem tudok mit kezdeni. Lehet az is gond, hogy nekem se volt soha hosszú hajam, (borzasztóan áll), és nem làtja, hogy kell kezelni.

A kleopátra fazont néztük frizura próbàs appal: nem áll jól neki, és nem is tetszik neki. Az a hossz, amit ugyanúgy kell fésülni, be kell szárítani, de mèg nem lehet összefogni.

Most picivel váll alá ér, lépcsős, természetesen hullàmos, frufruval. Ez is jól áll neki, de nem tudja kezelni.

Picit száraz a haja, fésülés könnyítővel is húzza, alig lehet kibogozni. Többek között ez is a probléma. (Nekem szögenyes hajam van, akkor se kócos, ha vállig ér, és naponta egyszer kifésülöm. Sose volt a sajátommal ilyen gondom.)

2018. okt. 8. 05:24
 9/22 anonim válasza:
100%

A hullámos rövid hajat 10 évesen nagyon nehéz kezelni! Sokkal nehezebb, mint a hosszút kifesulni.


Rövid haj parti vagyok, nekem jobban tetszik, vagányának és nőiesnek tartom, viszont mindenképp kérd fodrász segítséget, hogy mi az ami minimális kezelést igényel, mert ha sokat kell törődni, hogy jól álljon és ha a kis ügyetlennek nem megy, utalni fogja.

2018. okt. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
31%

Bocsi, de ez undorító haj egy kislánynak. Ez fiús.

Te vagy az anyja, tanítsd már meg neki, hogy hogyan fésülje ki a haját. 10 éves és még ennyit se tud, hogy hogyan kösse össze a haját? Bocsi, de ez nagyon gáz.

Babázni se szokott? Én a barbie-babám haján tanultam meg, hogy hogyan kell hajat befonni, utána már saját magamnak is ment, gyerekként.


5-11 éves koromig jártam úszóedzésre. Mindig hosszú hajam volt. Csak a szárítás tartott hosszabb ideig...és? Kibírható.


Úgyhogy szerintem felejtős ez a fajta rövid haj.

2018. okt. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!