Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok, szerintetek jól áll...

Csajok, szerintetek jól áll egy srácnak arcszőrzet?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, és már gondolkozok azon, hogy megnövesszem kicsit. Szerintetek egy 20 éves srácnak jól áll egy kicsi arcszőrzet?

Például a barátotokon szeretitek, ha van, vagy rábízzátok, vagy esetleg elvárjátok tőle, hogy naponta borotválkozzon?



2018. nov. 20. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Az exbarátnőm utálta rajtam, a mostani imádja.


Szerinted?

2018. nov. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez hülye kérdés, mindenkinek máshogy áll. Szerinted minden 20 éves srác egyforma?
2018. nov. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jogos.....
2018. nov. 20. 19:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt ne csodálkozz, ha lecsókolomoznak a lépcsőházban...
2018. nov. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez inkább az arcformádtól függ, meg attól, hogy hogyan nő a szőr az arcodon.

Párom szakállát imádom, dús és egyenletes. Mondjuk neki 15 éves kora óta van.

Ellenben láttam már srácot akinek ilyen foltokban, csomók annak nőtt a szakálla, na az nem volt egy szép látvány

2018. nov. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tetszik, ha illik az arcformához és nem a páromon van. Neki nagyon erős, vastag, durva és dús arcszőrzete van (kb. mint a drót). Csókolózásnál ill. más intim helyzetben borzasztóan szúr, mondhatni mintha egy egész sündisznó család élne az arcán, és az én extra érzékeny bőrömnek ez igazi kínszenvedés. Szerencsére őt is zavarja, így mindig leborotválja.
2018. nov. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!