Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan, mivel tudnám ápolni...

Hogyan, mivel tudnám ápolni az ennyire problémás bőrt?

Figyelt kérdés

Az arcbőrömnek szó szerint minden baja van:

- A homlokom és az orrom olyan zsíros, hogy állandóan fénylik

- A többi részen viszont iszonyúan száraz

- Ha nem kenem be semmivel, akkor minden mosás után húzódik, feszül, és hámlik

- Ha bekenem, pattanások jönnek ki rajta


Mégis mit kezdhetnék vele? Ha mosom, akkor sem jó, ha bekenem akkor sem, ha nem kenem akkor sem...

Van még valakinek ennyire problémás arcbőre? Ti mit tudtok kezdeni vele, miket használtok rá???



2018. dec. 4. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ez van csak mellé még miteszeres is vagyok. Kombinalt bőrre való gél állagú raclemosót használok este, ezután hidratáló jó vastagon. Reggel csak micellásvízzel áttörlöm az arcim, majd újabb nagy adag hidratáló. Amióta megdupláztam a hidratáló mennyiségét, sokkal kevésbé zsírosodik a bőröm és értelem szerűen kevésbé száraz is
2018. dec. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nekem is gél állagú arclemosóm van, jeleleg Baleás.

Megkérdezhetem, milyen márkájú hidratálót használsz?

2018. dec. 4. 21:49
 3/5 anonim ***** válasza:
A garniernek van egy szőlős kréme de nem vagyok vele túlsagosan megelégedve. Helia-d-t fogom kipróbálni ha ez elfogy. Arclemosóból nekem a himalaya mandarinos terméke jött be nagyon.
2018. dec. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Baratnomnek is ugyanilyen az arcobore sajnos ! O meg gyogyszert is szed ra ha nem szedi be 1 napig a gyogyszert hatalmas pattanasok jonnek ki rajta amik fajnak is neki :( azt ajanlom menj el kozmetikushoz arc tisztitasra lehet az segiteni fog ! Enis most akarom kiprobalni ! Baratnomnek nagyon sokat segitett ! De sajnos a zsiros borrel nem tudsz mit kezdeni...
2018. dec. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az egesz arcom zsirosodik!!! Nem tudok ellene mit tenni faggyu termeles.......
2018. dec. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!