Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eléggé. Fura kérdésxD Hogyan...

Eléggé. Fura kérdésxD Hogyan csináljam meg a hajam?

Figyelt kérdés
..vállig éri (elöl vöröses hátul sötétbarna már majdnem fekete) hajam van ..és szeretném tupírozni de ugye a hajam 'kidobja' hiába fújjom be mindenfélével...a másik a vége mindig ilyen csúny hullámos...és naponta kéne vasalni hogy egyenes maradajon de akkor meg törik...ötletek? hogyan csináljam meg a tupírt( mit mondjak a fodrászomnak stb) és hogyan maradjon egyenes a hajam?köszönöm előre is^^ 16/L
2010. jún. 29. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ha raksz rá jó minőségű pakolásokat vagy hajbalzsamot, hővédős sprayt, hajvégápoló olajat, akkor nem fog törni a naponta vasalástól:)
2010. jún. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
tudsz példát mondani? milyen fajta pakolás stb.? amúgy köszönöm a választ..fontos lenne...mer hát egy haj sokat javítana a kinézetemenxD
2010. jún. 29. 21:35
 3/8 anonim ***** válasza:

hát figyelj ha eleve ilyen a hajad, akkor nem igazán tudsz vele mit csinálni :S de azért itt van néhány youtubeos videó amiben megmutatják, hogy ők hogyan tupirozzák a hajukat: http://www.youtube.com/results?search_query=teasing+tutorial.. azzal, hogy nem marad egyenes szerintem nem nagyon tudsz mit kezdeni. esetleg valami egyenesító sampon vagy balzsam.:)

16/L

2010. jún. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen pontezekt nézem 2-3 napja ..és nekem kidobja a hajam..ugye nekik kisebb a felső rész..mármint több részre van oszva a hajuk igaz??xD(nem most jöttem rá mielőtt valaki bántanaxD de hallotam olyanról hogy valakinek nincs és mégse dobja ki:Oés csak azért^^)
2010. jún. 29. 21:40
 5/8 anonim ***** válasza:

Ami nekem jobban bejött mint a vasaló az az ha úgy szárad a hajad akár hajszárító nélkül i sha nem szereted hogy töri(én se:))hogy míg szárad többször fésülöd hogy egyenes legyen hajszárítóval meg egyenesre szárítod ennyi ha nem teljes akkro hajvasalóval "rápirítassz"

;)

13/L

2010. jún. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

értem köszi^^..csak kár hogy nekem alapból hullámos a hajam és még vizesen is göndörödikxD

bár mostanság azt csinálom hogy bevizezem a hajam és úgy vasalom ki...bár nem tartós..de legalább kivasalja olyan 30-45 percrexD

2010. jún. 30. 11:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Pont így teszed tönkre a hajad, mert ha nem kifejezetten nedves hajra való a vasalód, akkor szétégeti...inkább vegyél hajfényt, és azt vasald bele, mert taszítja a nedvességet, és jobban megmarad a vasaló hatása. Kérdezd meg a fodrászodat, hogy melyiket ajánlaná Neked.
2010. jún. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kerámia lapos van...és az elvileg nem teszi tönkre a hajam...legalábbis eddig nem tettexD(mióta levan vágva és vasalom ezzel a módszerrel) az a baj h a fodrászom vasaló ellenes:/ de majd beszélek vele hátha köszi a tanácsot!^^
2010. jún. 30. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!