Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hátközépig érő gesztenye...

Hátközépig érő gesztenye barna hajam van. Nem tudok kitalálni semmit amivel feldobhatnám. Befesteni levágatni ugyan nem szeretném de azt is unom hogy állandóan felkötve hordom. Valakinek van ötlete hogyan hordhatnám változatosan?

Figyelt kérdés

Tök egyenes begöndöríteni sem lehet mert azonnal kijön belőle.(de úgy szeretnék loknikat)

Hogy kössem fel vagy mit tűzzek bele?

Sajnos eléggé unalmas vagyok talán kicsit dobna az egyéniségemen is egy kis aranyos akármi.


2010. jún. 30. 20:38
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
köszi az ötleteket a képek nagyon jók!
2010. júl. 1. 20:06
 12/16 anonim válasza:

Szia!

Ha szeretnéd göndöríteni a hajad, de nem szeretnél hajvasalót vagy egyáltalán hőt használni, ajánlom ezt a videót. A lány sima papírral csinál gyönyörű loknikat a hajába :)

http://www.youtube.com/user/MichellePhan#p/u/77/WoZ2QGq0n4A

2010. júl. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm:D biztos hogy kipróbálom de bármilyen papír jó? ami egy kicsit erősebb?
2010. júl. 7. 20:11
 14/16 anonim válasza:

Nézd ennek a csajszinak a videóit!

Nagyon jók, és egyszerűek. a Kontyokat én is csinálom midnen nap, amiket tőle látsz:D

2010. aug. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Piros-vörös, "dajjer" vagy göndörítés. Dögös leszel. :D
2010. aug. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
köszi az ötleteket majd nézegetem a vidiket:)
2010. aug. 25. 00:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!