Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akik ismerik a Forever Aloe...

Akik ismerik a Forever Aloe Verás termékeket. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
Pár napja vettem Aloe First-öt, este fürdés után bekentem vele az arcom, kb 5 mp után lángvörös lett az arcom, égett mintha a nap égette volna le, és olyan forró volt mint akinek 40 fokos láza van. Másnak nincs ilyen? Allergiás vagyok az aloeéra vagy mi? Bárhol néztem csak dicsérik. :(
2010. júl. 2. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
én ugy tudom van benne egy kis száritó, gyulladáscsökkentő hatás.Nem lehet hogy száraz az arcbőröd? és az aloe verával még jobban kiszáritottad, amugy tényleg egy csodaszer:D
2010. júl. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez elég gyakori jelenség, ne ijedj meg.

A sógornőm pont így járt, néhány perc után elmúlt az érzés és lement a pirosság és megszűnt a napégés okozta fájdalom, ami miatt fújta.

A férjem is így járt, néhány alkalom után elmúlt a jelenség.

Viszont sok gyógynövényes összetevője van, elképzelhető, hogy valamelyikre érzékenyebb vagy. Ha más tüneted nem volt, szerintem alkalmazd tovább.

Viszont hosszú távon enyhe bőrszárító hatása van, erre ügyelj.

Azt tudod, mire jó még?


Egyébként elmúlt a pirosság? Mennyi idő után?

2010. júl. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Egyáltalán nem száraz bőröm, sőt a T vonalon zsírosodik, szóval nem hiszem, h a szárazság miatt pirosodott ki. Igen, sok mindenről olvastam, h jó rá. Azt nem tudom, mennyi idő után múlt el, mert nem sokkal utána lefeküdtem, reggel mikor felkeltem már normálisan nézett ki.

Megnyugodtam h másnak is kijött ez a dolog. Csak úgy megijedtem, mert tényleg eléggé égett és rettenet randa lett. :)Rá van írva, h nyugtat és hidratál, na mondom, ha ez a nyugtatás, akkor mit hívnak ők irritációnak. :D És miért vörösödik így ki az első pár alkalommal, azt nem tudjátok?

2010. júl. 2. 14:26
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és ma fújtam a csuklóm belső felére, mert ott is elég vékony,érzékeny bőr van, és ott egyáltalán nem történt semmi. Csak az arcomon. És más tünetem nem volt. Az ijedségen kívül, már elképzeltem, h amikor felkelek, tele leszek hólyagokkal, vagy lehámlik a bőröm. :D
2010. júl. 2. 14:29
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem egyszer egy aloeveras kremtol ami kifejezetten erzekeny borre volt, egett az arcom. le is kellett egybol mosnom
2010. júl. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

tegnap 13:57 vagyok

A férjemnél úgy 20 perc, mire elmúlik, amikor pl. a fejét fújja le vele, ahol lefolyik, ott is piros.

Az okát sajnos nem tudom, pedig már orvost is kérdeztem erről, de igazából nem tudják. Káros hatása emiatt nincs, csak randa és kellemetlen.

2010. júl. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!