Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok valami természetes...

Tudtok valami természetes alapanyagokból készült hajnövelőszert?

Figyelt kérdés
Közepes hosszúságú a hajam, de szeretném ha rövidebb idő alatt többet nőne. Átlagosan hónaponként egy centit nől. Tudom, hogy rossz a kategória, de ez olvasottabb :p Szóval tudtok ilyet? Használtatok már? (gondolok akár samponokra, krémekre, bármire, akár háztartásilag készített dolgokra is)
2010. júl. 2. 13:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Tojás+fokhagyma+méz esetenként vöröshagyma ezeket összekevered(ha nincs vöröshagymád vagy nem igényeled akkor lennt) és bekened vele a fejed,vársz 10 percet majd samponnal lemosod.

Ha nem igényelszvöröshagymát ez is megoldás: Tojást a fejedre kened,a fokhagymát beledörzsölöd a fejbőrödbe és egy kis mézzel hidratálod.Ugyszint ezt is lemosod 10 perc után.Én tüsi vok és mivel nem nagyon szeretem a tüsi hajat de most kénytelen voltam levágatni,ezért ezt szoktam használni. Van eredménye.

16/F

2010. júl. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Timi: ) ***** válasza:

[link]

Pár házi praktika hozzá ; )

23/L

2010. júl. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ricinus olaj a hajtövekre... nekem rengeteget nőtt a hajamtőle
2010. júl. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
'O'
2010. júl. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Fokhagyma? :s Más megoldás nincs? Nem marad meg az illata a fejemen?
2010. júl. 2. 13:20
 6/10 anonim ***** válasza:

A kombucha gomba által erjesztett tea, tehát a kombucha tea. Sok jó tulajdonsága is van még, például a körmöd is nő tőle, erősíti az immunrendszert.. itt le vannak írva a tulajdonságai: [link]

Tényleg nagyon jó.

2010. júl. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

16/F vok

Nem marad meg a szaga a hajadban.Bő samponnal lemosod 10 perc után.és egyébként sem a hajadat kened be hanem a fejbőrödet,mivel nem a hajszálak fognak nyúlni,hanem ezek az alapanyagok a hajhagymát erősítik(fehérje stb de ebbe ne menjünk bele) Szóval semmi pánik én is ezt használom és mindenki mondja,hogy szép fényes a hajam és gyorsabban is nő.

2010. júl. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

hát azt nem tudom a sperma jó e hajnövesztőnek , de terhességi csíkok ellen jóóóóóóóóóóó!


amúgy meg bánfi sampon és hajszesz aki használja a környezetemben mindenkinek bevált!

2010. júl. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
ez a kérdés mit keres a szerelem, szex témakörben? :D
2010. júl. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Revalid kapszula!
2010. júl. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!