Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akiknek szép tiszta a bőrük...

Akiknek szép tiszta a bőrük azok mit gondolnak a zsíros pattanásos bőrű emberekről?

Figyelt kérdés
Undorodva néztek rájuk vagy azt gondoljátok ezek biztos nem mosakodnak rendesen vagy mit gondoltok?
2010. júl. 5. 17:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
34%
undoritó.:D dehát nem tehetnek rola.:D ezvan. bár kinyomni kilehetne.xD
2010. júl. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tiszta a bőröm, de nem foglalkozom vele, hogy a másiknak miért zsíros...
2010. júl. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
22%
sztem gusztustalan! mindenki tehet ellene vmit! pattanáskezelő krémek de már orvossal is lehet feliratni gyógyszert rá! és sztem akinek ilyen az arca igenis tehetne vmit ellene! ha nem is baba bőrt varázsolna akkor is kezelje!
2010. júl. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%

Nekem tiszta a bőröm, és nem gondolok semmi különöset. Emberből van ő is, ő se hibátlan.

Nem utálozom vagy ilyesmi...ha úgy nézzük mindenkinek vannak kevésbé előnyös dolgai (pl. zsírpárnácskák, töredezett haj, eres kezek, rossz tartás, szabálytalan fogak, büdös láb, túl erős tetszörzet....)

Ha az időmet azzal tölteném, hogy azt nézem kin mi az undorító akkor elég sz@r életem lenne.

2010. júl. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
16%
Nekem sem tetszik :S
2010. júl. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%
Nyílván nem tetszik senkinek sem, de lehet h vkinek nem használnak a csodakrémek sem, ezért senkit sem nézek le, ez sztem genetikai dolog is
2010. júl. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
12%
hogy nagyon gáz:S
2010. júl. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
64%
még hogy ki lehetne nyomkodni...igen ki lehet csak nem mindenkinek használ meg akármit kezd vele nem múlik el egy hamar....drágáim ez nem oylan mint a körömlakk hogy ha nem tetszik lemosod és újrafested....tudom én is hogy nem szép a látványa de ha egyszer nem hat semmi akkor ássa el magát az illető?szánalmasok vagytok.....
2010. júl. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%

Nekem szép a bőröm, csak pici miteszereim vannak, mert kezelem...

És akkor ettől olyan jó ember vagyok? Ha láttatok volna 2 hónappal ez előtt, undordva néztetek volna rám, első válaszolók. De ez csak benneteket minősít.

A bátyám meg pont ilyen, amiket írt a kérdező. Pedig jár kozmetikushoz, keni mindenfélével, de (egyenlőre) nincs eredménye. Nekem meg elég egy üveg tonik. Akkor ő most undorító ősember?

2010. júl. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%
h nem irigylem...
2010. júl. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!