Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vegyi festés henna után?

Vegyi festés henna után?

Figyelt kérdés

Jó ideje khadi hennaport használok, mogyorobarnát. Eleinte nagyon szép fényes barna, fényben vöröses színe lett. Aztán ahogy festettem egyre többször, marcsak sötét barna lett belőle első 2 nap szép fényes.

2 hónapja átértem a vörös hennára ugyanebből az árnyalatból, az első alkalommal hajtonel volt neki vörös arnyalata pár napig, aztán most befestettem és tok sötét barna az egész. Bár az is igaz, hogy most csak max 1 órát hagytam hatni, de nem tetszik a végeredmény, vöröses barna hajat szeretnék.


Úgyhogy arra gondoltam, hogy vegyi festékkel befestetem, abból nagyin sok olyan van, ami nagyon tetszik, csak nem akarok 2 hónapot várni.

Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban? Tényleg kell várni pár hónapot vagy nyugodtan befesthetem, főleg így talán, hogy ez a mai festés kb olyan a hajamon, mintha nem csináltam volna vele semmit.



2019. máj. 21. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy 3 hónapot kell várni. Én semmiképpen sem kockáztatnék. Inkább várjál 3 hónapot mint hogy bezöldüljön és kihulljon az összes hajad. Amúgy meg nem csodálom, hogy a henna nem festette be, ugyanis a henna színe a te hajad színétől függ. Minnél sötétebb a hajad, annál kevésbé fog látszani. Szőke hajon meg répavörös lesz.
2019. máj. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezzel ne jatsz, ha nem akarsz kopasz lenni. Vard ki azt a 3 honapot
2019. máj. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én már kentem rá vegyit, nem lett semmi baj DE a khadi százszor jobb, mint egy vegyi hajfesték, a vegyi kiszárítja és nagyon sprőd lesz a haj, plusz azért nem kapod már a régi hajszint, mert egymásra rakódtak a festékrétegek, egyre sötétebbé vált a hajad, de ezt a vegyi sem fogja kivilágositani, maximum le tudod szívatni, de azt végképp nem ajánlom.
2019. máj. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon köszönöm a válaszokat
2019. máj. 22. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!