Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tartós hajegyenesítés 1...

Tartós hajegyenesítés 1 hajmosásig tartott, másnál is volt ilyen?

Figyelt kérdés

Most tartok a 3.-nál,de meg sem látszik, hogy meg volt csináltatva... Szerintem fényesebb talán, meg pugább, de ennyi...


Kb. az első hajmis@snál víz érte és vissz állt, kicsit több, mint egy hete voltam... Vastag, hullamás, sok és szétálló hajam van... Nagyon nehezen kezelhető...


Én amúgy azt hittem, hogy addig tart, még le nem nő.... Én baív, vagyis mondták, hogy idővel kicsit kikopik, de csak a lenövés lesz újra eredeti...


Erre... Kb aznap volt szép, utána brutálisan bezsírosodott, eszméletlen, ilyen nekem sosem volt... 3 napig bírtam, űgyhogy utolsó nap, már otthon voltam és teljesen felkötve... Addig szögegyenes volt...


Amint víz érte... Kicsit durva, mert egy örökké valóság és szenvedés volt a "kezelés", meg egy vagyon...


Nagyon naív voltam... Aznap olyan volt, fényes, egyenes, de ennyi. Egy hajmosásig szögegyene, tényleg a hajgumi sem látszott meg benne...


Szulfátmentes sampont nem tudtam venni, a két boltban, meg a gyógyszertárban nem volt... Városba neg nem tudtam beutazni... Most rendelek vagy a héten megyek, de nem tudom... Már tuti nem ér semmit.


Ez annyira...


2019. máj. 28. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
Hát az 1 hajmosás meredek, de 2-3 hétnél valóban nem tart tovább, ha becsületesebben van megcsinálva, akkor sem... Figyelj létezik végleges egyenesítés, ami tényleg örökre úgy marad (míg le nem vágod), de az hajhossztól függően 30-70 ezernél kezdődik. De még mindig olcsóbb, mint havonta tartós egyenesítésre járogatni.
2019. máj. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

28-at fizettem így is és tényleg 3 napig tartott, de full zsírps volt, szóval inkább egy...


Hülyeség volt amúgy, mert gyakorlatilag nem voltam sehol, arra meg felesleges volt, nem is értem magamat...


Még másnap reggel is csípte a szememet ez a szer, ott meg egyszerűen rosszul voltam, csípte a szenem, az orromat, torkomat, fájt a fejem.


A fodrász is utálta csinálni, meg flegmázott...


Hülyeség volt, tényleg. Hát én ezek után nem bízok abban sem, meg kihagynám...

2019. máj. 28. 23:02
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

A fodrász nyilván elmondta, hogy kell kezeld, milyen sampont használj, mikor moshatsz hajat és ehhez hasonlók.

Kapásból neked a sampon gond volt, ahogy írod. Ha nem óvod megfelelően, akkor persze, hogy nem tart ki a hajad sem.


(Fodrászt meg olyat válassz, aki nem flegmázik.)

2019. máj. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azt honnan tudtam volna, hogy bunkó lesz, sosem voltam nála... Meg utálja is csinálni, meg is értem, meg káros is... Meg a tanulójával csináltatta, és láttam, hogy nem kent mindenhova rá, amúgy, meg ilyenek...


Nekem azt mondta, hogy akár azonnal is megmoshatom utána... Én kérdeztem rá, mert barátnőm riogatott, hogy 5 napig ki kell bírni, hogy nem mosod meg, maradj is addig otthon...


Lehet tovább megmaradt volna a jó samponnal...

2019. máj. 28. 23:18
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Paromnak volt, ra valo samponnal sokaig kitartott. (Imadtam a sampon illatat egyszer enis megmostam vele a hajam haat tenyleg csak egyenesitett hajra valo 🤣borzalmas allaga lett tole az enyemnek)
2019. máj. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez esetben simán kifogtál valami hozzá nem értő alakot, így érthető a dolog.

Visszamehetsz hozzá panaszkodni, egy próbát megér, de nagy eséllyel úgyis le fog rázni.

Ettől függetlenül nem magával a hajegyenesítéssel van a gond, csak megfelelő szakember/ápolás szükséges.

2019. máj. 29. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!