Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet tenni a töredezett...

Mit lehet tenni a töredezett haj vissza"kunkorodásával"?

Figyelt kérdés
Kb 15-6cm-es hajam van, alapvetően göndör. Szeretném befonatni a hajam közepén elválasztva két oldalra lehúzva úgy, hogy mondjuk mindkét oldalon 4-4 tincs, esetleg 5 van. De miután ez megtörténik egyszerűen begöndörödik. Próbáltam hajolajjal (syoss) próbáltam kókuszolajjal (mindkettővel egyszerre) nem vált be. Esetleg a haj végére lehet valami csomót, vagy valamit hogy ne tudjon begöndörödni?

2019. jún. 8. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vasald ki hajvasalóval, nem tart olyan sokáig. Ez az egyik verzió. A másik pedig az, hogy a töredezett hajszálakat szűnteted meg. Vágatsd a hajad 2 havonta. Nekem is nagyon töredezett volt a hajam, ezt használtam rá:van a gliss-nek egy fújós, hajbzsamja. Abból ki kell választani a töredezésgátló fajtát. Így nem kell más balzsamot venni.(rózsaszín a tubusa) azt hajmosás után kell ráfújni a hajadra, miután megtörölted törölközővel.
2019. jún. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hajvasalóval a törött hajszálakat? Eszedbe ne jusson, az első hülyeséget mond!! Még jobban visszatörne. Inkább vágasd vissza, kenegesd olajjal és semmiképp se vasald!
2019. jún. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek! :) még annyi hogyha pl most levágom a kunkorodó részt, utána is fog ez a jelenség jelentkezni, még akkor is, ha megfelelően ápolom ezek után?
2019. jún. 9. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!