Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Minden kozmetikában vállalnak...

Minden kozmetikában vállalnak férfiakat?

Figyelt kérdés
A mellkasomat a hasamat és a hátam felső részét szeretném gyantáztatni. De nem tudom melyik kozmetikába menjek mert úgy nincs kiírva konkrétan ,hogy férfiaknak ennyi meg ennyi lenne az ára.Vagy csak bemegyek valamelyikbe és megkérdezzem? Csak nem néznek hülyének azért.

2019. jún. 30. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, vállalnak, csak időpontot kell egyeztetni
2019. jún. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Telefonálj be pár helyre előre. Az én kozmetikusom pl ritkán vállal férfikat így, mert több meló és túl sokszor kapott már elég furcsa kéréseket. Esetleg a nő ismerőseiden keresztül is kereshetsz kozmetikust. Az enyém is sokkal szívesebben vállal ajánlással pasikat, mert akkor tudja, hogy normális ember fog bejönni az ajtón.
2019. jún. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Na igen, ahogy a #2 is mondja, vannak fura alakok, akik elég érdekes dolgokkal állnak elő. Hallottam ilyen sztorikat...
2019. jún. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Inkább maradj meg természetesnek,a nőket is jobban vonza.
2019. jún. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Telefonon kérdezd meg, mert nem mindenütt vállalják férfiaknak.
2019. jún. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ment a zöldkéz. A természetességet inkább hagyjuk nem véletlenül akarom legyantáztatni magam. Akkor fogom a telefont aztán valaki biztos elvállal.
2019. jún. 30. 16:29
 7/7 A kérdező kommentje:
Mar voltam.
2019. aug. 19. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!