Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a tapasztalatotok, vélemény...

Mi a tapasztalatotok, véleményetek a hajnövesztő kapszulákról? (dm-be kapható-ról)

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Sokba kerül, viszont nem is használ semmit.
2010. júl. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De te használtál ilyet?tapasztaltad hogy drága és még sem használ?
2010. júl. 9. 22:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen
2010. júl. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én szedtem Revalidot és nekem kicsit gyorsabban nőtt tőle a hajam. Nem mindenkinek egyformán használ vagy nem használ.
2010. júl. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a múltkor olvastam egy efféle kérdést, ott meg halálra dicsérték a dm-es kapszulákat..
2010. júl. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy már régi a kérdés de gondoltam írok mert vannak itt tévedések úgy látom. A revalid nem csak dm-ben kapható ezért nem is dm-es kapszula. A dm-nek vannak saját márkás kapszulái mint a haar und nagel, egyáltalán nem drága (700 Ft körül van) és télleg hatásos is!
2011. máj. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!