Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az létezik hogy nem vált be a...

Az létezik hogy nem vált be a tanglee teezer fésű?

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen vettem meg, a vizes hajra valót aminek ugye nyele is van. 5000 ftba került....kibontom, és nem tudom az egész olyan nagyon műanyag, gyenge sörtéjű A többi fajta se olyan erős? Fésülöm a hajam és szerintem jobban is töri mint egy hajkefe ráadásul tépi. Nagyon rossz? Nektek bevált?

20/l


2019. júl. 20. 17:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve extra száraz hajra tippek? Valami csoda kence?
2019. júl. 20. 17:23
 2/6 anonim válasza:
100%
Nekem jól bevált, haj mosás után csodásnak tűnik a hajam ha kifesulom vele. Nem húz tép rogton kijön a hajambol a legkisebb gubanc is. Nekem is nagyon száraz a hajam. A fodraszkellekesben vettem egy haj szerkezet regeneralo balzsamot. Numero a neve. Lehet a kettő hatása egyszerre de gyönyörű a hajam tőlük, nem töredezett meg semmi. Próbáld tincsenkent fesulni. Sok sikert 😊🧖‍♀️
2019. júl. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, mindenképp veszek belőle
2019. júl. 20. 18:12
 4/6 Metionin ***** válasza:
Én is nemrég vettem és nekem bevált. Hosszú, vékonyszálú de nagyon sok hajam van. Vizesen és szárazon is könnyen kiszedi a gubancokat. Lehet hogy a nagyon száraz hajjal van a gond. Vagy a fésülési technikával.
2019. júl. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De nekem mindig könnyen össze gubancolódik
2019. júl. 20. 20:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Simán lehet. Nem lesz mindenkinek jó minden. Nekem sem jött be, úgy érzem, büntetés a hajamnak. Másnak meg bejön.
2019. júl. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!