Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az, hogy 5-6 évvel...

Miért van az, hogy 5-6 évvel ezelőtt mikor még nem volt elterjedt a hajvasaló, akkor kimertünk menni az utcára, most meg sokan úgy vannak, hogy vasalt haj nélkül sehova?

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kimerek menni vasalt haj nélkül, ha kell és mondjuk elaludtam, akkor kivasalom elöl. :D De ritkán használok hajvasalót.
2010. júl. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Le irtad a kérdésbe a választ azért mert nem volt elterjedve
2010. júl. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom mert most az a divat. Meg, ha elterjed egy dolog, akkor már mindenkinek kell, ez mindennel így van. Rögtön "szükségünk" lesz arra is, amit addig nem ismertünk, és elvoltunk nélküle. Amíg nem tudsz valamiről, addig nem is lehet rá igényed, de hát ilyenkor már alapnak számít. Mondjuk én nem vasalom a hajam (pedig elég izé), max csak valamilyen extra alkalomra, és így is kimegyek az utcára.:)
2010. júl. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

mert persze mindenki szépen akar kinézni mikor utcára megy :)

amugy nem tom mért vasalják még egyesek mindig a hajukat hiszem (szerintem) már rég a hullámos a divat :/ így még duplán örülök hogy göndör a hajam :D

2010. júl. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
mert nem mindenki a divat miatt csinalja.. en pl azert mert zavar ha ossze vissza all a hajam, es ha `hullamos` az nem all jol.
2010. júl. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát igen, én is azért vasalom csak, mert úgy elalszom hogy úgynézek ki mint egy ősember néha :) akkor is csak belevasalok, hogy emberi legyen :D
2010. júl. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jáj, hát én bizony kimegyek elaludt háréval is meg nosmál hajjal is:D Bár az én hajam mosás után, ha csak nmagában szárad is meg, akkor is tűegyenes...
2010. júl. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!