Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megszeretnék változni. Hogyan...

Megszeretnék változni. Hogyan kezdjem?

Figyelt kérdés
Szóval én egy 14 éves lány vagyok. Ősszel 15 leszek. 162 cm és 59 kg vagyok, tehát nem valami vékony alkat. Hófehér bőröm van, ráadásul szeplős is vagyok. Mostanában kezdem úgy érezni h kilógok a többi lány közül. Eddig nem zavart, így éreztem jól magam, de mostanában rosszul vagyok ha magamra nézek. Nem vagyok valami nőcis típus(persze ilyen korba nem is az a lényeg szerintem) néha inkább fiúsnak érzem magam. Mindig csőnadrág, meg vmi mintás póló, és tornacipő általában. Szeretnék rövid nacit felvenni ilyen melegbe, de nem merem a hófehér lábam miatt és a kilóim miatt. Néha inkább háromnegyedes nadrágot hordok, de néha abba is rosszul vagyok hogy megbámulnak. Szívesen hordanék mostanában divatos sarut, de a lábujjaim is zavarnak :S Elég vastagok + az egyik lábamon a köröm műtve volt így kisebb és nagyon csúnya szerintem. Ujjatlan felsőt azért nem szeretek felvenni mert a hátamon is van szeplő és utálom őket :S Az arcom is szeplős bár az nem annyira, viszont elég pattanásos, hogyan sminkeljem magam ha megyek valahová? A hajam természetes szőke és lapockáig érő nagyon tépet. Nem is lenne vele gondom csak ha kifésülöm nagyon hamar lelapul meg összeáll.Valaki vmi jó frizura amit hétköznap megtudnék csinálni? Ezek ellenére hogyan tudnék kicsit nőiesebb, "finomabb" lenni? Köszönöm szépen aki segít és végig olvassa :)
2010. júl. 11. 21:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy annyira túlsúlyos, mondjuk ha nagyon zavar fogyhatnál kicsit :) Nyugodtan vegyél fel rövidnadrágot, nekem is fehér bőrőm van, semmi baj nincs vele :) és van olyan ujjatlan felső amiben nem látszik a hátad remélem segítettem 15L :D
2010. júl. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%
Előző vagyok, a lábujjadat senki nem nézi:P
2010. júl. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
45%
Amúgy én nem nézem az emberek lábujját :D
2010. júl. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem menj el szoliba ha ennyire zavar a bőröd szine. A szeplők pedig ne zavarjanak...ha elmész szoliba a hátadon se fog annyira látszani meg az arcodon se, plusz ha ott van az arcodon a smink akkor már jó.

Rakj fel egy kis alapozót+szempillaspirált+szájfény ez nagyon egyszerű és gyors, persze jöhet a többi is ha van időd és kedved hozzá, de otthon amikor van időd teszteld le mindenképpen hogy ne akkor kelljen törölgetni ha mész vhova és nincs sok időd rá. A lábujjaid meg ne zavarjanak mert szerintem a többi embernek se tökéletes, de ha kilakkozod a körmeidet attól sokkal jobban sok kinézni.

A hajadra pedig jó a dúsító sampon vagy olyan dolgok amik lelapulás ellen vannak, a boltban elkell olvasni h mi a jó erre és megtalálod majd ami kell. A frizura pedig hát kisérletezz otthon hogy hogy állna jól. A plusz kilók pedig nem látszik meg azon akinak sötétebb a bőrszine szal ha szoliba mész azis jobb lesz, de ha zavar a súlyod akkor fogyókúrázhatsz is, és a futás nem megerőltető mégis kezdetnek jó. Meg persze a ruháid nos azt vagyél fel amiben jól érzed magad és úgy gondolod hogy jól is áll, és a póló+csőnadrág+tornacipő nos szerintem állhat jól, de inkább sportos viselet mint nőies. Szóval ha nőiesebb "finomabb" akarsz lenni akkor felveheted nyugodtan, de együtt nem ezt a hatást éred el vele, inkább külön-külön más fajta ruhákkal. Sok szerencsét. :D

2010. júl. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell szoliba járnia 14 évesen, engem el se engednének, merthogy bőrrákom lesz :S
2010. júl. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Ok, most megsértődtem köszi:(
2010. júl. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%

Bőrrák? Annak lesz aki minden nap megy...

De aki elmegy egy héten 1 vagy 2 alkalommal annak semmi baja se lesz. De ha az ember eléri azt a színt amilyet akart akkor nem is kell minden héten menni hogy megmaradjon.

2010. júl. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

"Ok, most megsértődtem köszi:("


jajj te szegény beletiportam a kis lelkedbe? :D

nem akartam, ne haragudj :D

2010. júl. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Igen, beletiportál az érzékeny kis lelkembe :D
2010. júl. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

http://www.youtube.com/watch?v=25W8p7Q0dgQ&NR=1

Amúgy eddig nem ismertem Anettkát, de nagy forma :D

2010. júl. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!