Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tetoválás? Pár kérdésem lesz...

Tetoválás? Pár kérdésem lesz csak normális válaszokat kérek

Figyelt kérdés
Lehet e napra menni a tetoválással elkészülése után? ha igen mikortól? fóliázni meddig kell? hogy óvjam a tetoválást az alás közbeni sérüléstől? Ha még tudtok valami infót akkor írjátok le
2010. júl. 12. 07:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát az első jó pár napban ne menny napra! Fóliázni pár óráig kell, legalábbis nekem addig kellett, azért nem porcelán, hogy annyira óvni kelljen :) az alvás attól függ, hova csináltatod...lehetöleg az elsö egy két napban ne feküdj rá, de utána ha nem fáj már lehet...
2010. júl. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszodat
2010. júl. 12. 08:32
 3/3 anonim ***** válasza:

nálam úgy volt, hogy amint kész lett leragasztotta a pasas 1 fóliával, annak 1,5 óráig kellett fent lennie! Utána nem érhette a tetoválást víz, tusfürdő, testápoló se semmi 1 héten keresztül. Mondta is a pasas, hogy ne fürödjek, mert nem szabad áztatni. Ha tusoltam akkor is le kellett ragasztanom a fóliával. És kaptam a tetováláshoz vazelines krémet, mielőtt mentem tusolni és leragasztottam volna ezzel kellett kenni.

Egyébként, ne haragudj a megjegyzésért, de nyaranta nem nagyon készítenek tetoválást, mivel a legtöbb testtájon ízzad az ember, így könnyen leázhat!

És mindenképp menj valami jó szalonba, ahol inkább drágább a tetkó, de legalább elmondják ezeket:

2010. júl. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!