Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Pár új fotót szeretnék csináln...

Pár új fotót szeretnék csinálni magam. Bárhol, kint a természetbe, városba, vagy akár bent a szobámba. Honnan vegyek ötleteket hogy mégis milyeneket csináljak, hogyan álljak be?

Figyelt kérdés
Esetleg tud valaki egy pár jó fényképész honlapját vagy ilyesmi honlapokat ahonnan ötleteket "lophatok" ilyen téren?
2010. júl. 12. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezhetem körülbelül milyen alakod van?esetleg vékony,normál vagy teltebb vagy ja és a korod is fontos lenne ehhez hogy segíthessek ha tudok:)

18/L

2010. júl. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szia!

nem tudom miért jó az ha megmondjuk hogyan tartsd pl a kezedet :D

amúgy az a jó ha a kép is azt sugallja mint amilyen is vagy valójában,

ha most te el kezdesz ott pózolgatni csücsöríteni közben nem is vagy olyan kis vadóc kis ribi : ) típus akkor az tök gáz.

amúgy inkább a természetben csinálj igen kéepket.de szerintem az jobb ha nem csak te vagy rajta.de írtad hogy te készítenéd a kéepekt.de akkor tök mindegy szinte hogy hol vagy mert úgyis csak a fejed fog látszani,hameg beállítod a gépen hogy pár másodperc múlva kattanjon akkor meg hova helyezed a gépet?!

szóval szerintem készíts képet mondjuk a barátnőddel együtt.

2010. júl. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem én fogom :) unokatesommal szoktunk. amúgy 18 fiú és hét nem vagyok vékony és kövér sem de poló nélküli összevissza képeket nem csinálok, azok valahogy nem az én stílusom még ha esetleg vanis testem hozzá :D
2010. júl. 12. 17:16
 4/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok:)

Ha normál testalkatod van bárhogyan fotózhatnak szinte:)

Ha például szép a szemed egy kicsit próbál úgy tartani a fejed hogy felülről legyen fényképezve.Nem tudom egész alakos képet akarsz e de szerintem a derékig a jó:)

Például tetszenek az ilyen beállítású képek:

[link]

Pasi kicsit "nyomi" de a beállítást nézd:D

vagy:

[link]


[link]


[link]


[link]


ez az én kedvencem:) :

[link]


[link]


neki nagyon tetszik az arckifejezése:

[link]


[link]


vagy hogy most itt a forróság esetleg...:

[link]

2010. júl. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2010. júl. 12. 19:52
 6/9 A kérdező kommentje:

[link]



Egy ilyen is nagoyn kellene de valahogy nemjön össze egy jó sem, így közelről mindigis utáltam képet készíteni, sose jön össze egy normális arckifejezés:D

2010. júl. 12. 19:58
 7/9 anonim ***** válasza:
[link] vannak nagyon jó képek , fotósoktól, stylistoktól :)
2010. júl. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azt tudom ajánlani hogy úgy fotózd magad vagy fotóztasd hogy tükörben lásd eleinte magad aztán belejössz:)

vagy ha kicsit béna kis photoshop és kész részben csalás csak:)

első voltam

2010. júl. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi még egyszer:D
2010. júl. 12. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!