Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ciki lenne ha egy kicsit ki...

Ciki lenne ha egy kicsit ki szedegetnék a szemöldökömből? 15/F

Figyelt kérdés

Eléggé bozontos és összenőtt szemöldököm van, és gondolkodtam hogy kiszedem/kiszedetem egy minimálisat, de lehetőleg ne úgy h lehessen látni rajta, mert azt sem szeretném ha bu.inak néznének

mert úgy hallottam h a vastag összenőtt szemöldök visszataszító a legtöbb lánynak...


2010. júl. 12. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen,nem kimondottan tetszetős.XDSzerintem semmi gáz vele,ha a téged zavaró szálakat kiszeded.De ne vidd túlzásba!
2010. júl. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen,ha össze is van nőve,az elég cikis.Ha csak simán vastag,az még akár jól is állhat.Amúgy menj el kozm-hoz,ne magadnak csináld,annak nem biztos,hogy jó vége lenne:S
2010. júl. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a kozmetikus pont úgy fogja kiszedni, hogy látszani fog, hogy szedve van :S Szerintem magadnak szedegetheted de csak kicsit és tényleg csak a kritikus helyeken :P
2010. júl. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
a megoldás egyszerű: csináltasd kozmetikusnál, de előtte mondd meg neki, hogy szeretnéd, ha csak minimálisan szedné ki. ha jó szakemberhez mész, biztos elégedett leszel az eredménnyel!=) ráadásul nem is drága, 1000 alatt van mindenképp.
2010. júl. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ne feltűnően esel neki akkor nem gáz. Én páromnak is igazítjuk. Az gázabb ha össze nő. Mondjuk neki csak középről szedjük.
2010. júl. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

rendben,köszönöm a válaszokat!:)

esetleg ha oldalt a végéből kicsit le szednék,az még bele férne?

2010. júl. 12. 22:35
 7/8 anonim ***** válasza:

uh na én nem tom eldönteni mi a visszataszitóbb...

összenőtt szemöldök kontra kiszedett

2010. júl. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is elég bozontos,összenőtt,ráadásul nagyon hosszú szálú is.Én nem csak középen hanem mindenhol szedem,néha szedetem és rövidebbre is kell nyírnom.Így néz ki úgy mint egy átlagos férfi szemöldök,szóval nem b..zis.
2010. júl. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!