Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » RED ROOSTER VAGY STEEL bakancs...

RED ROOSTER VAGY STEEL bakancs? MELLETTE, ELLENE? VÉLEMÉNYEKET!

Figyelt kérdés
Igazából négy szem közt még nem találkoztam egy steel-el sem...csak képeken láttam és ugyérzem tulságosan fennhordja az orrát...vagyis felfelé áll...élőben is? :(
2010. júl. 12. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Szervusz!

Nekem Ironside bakancsom van, és teljesen meg vagyok vele elégedve. Rendkívül kényelmes és szép. Szerintem a steel nem túl szép viselet, akkor inkább a red rooster! De a legjobb, legszebb, legtutibb, álmaim cipője a Getta Grip!!! Tartós, kényelmes, jól néz ki! Csak nem könnyű hozzájutni...

2010. júl. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem régen martens bakancsom volt, nagyon szerettem.néha fesztiválokra még mindig felveszem,pedig már kb 10 éves.pedig volt nyüstölve rendesen:-))
2010. júl. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
szerintem meg ne kiabálj.
2010. júl. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ne steelt vegyél, vagy ha azt veszel, csak külföldről. az én steelem fél éves múlt, és már kezd szétjönni, bár még nem látványosan. sok ismerősöm is panaszkodik rá. inkább red rooster szerintem. de azért a steel is kényelmes :)

15/L

2010. júl. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

óh köszi (:

3. nemértelek.. : D

2010. júl. 12. 22:11
 6/7 anonim válasza:
Szia:) barátnőmnek Red rostere, nekem Steelem van:)Ha olyant szeretnél aminek nem feltűnő az orra, akkor rr, ha egy kissé feltűnőbbet akkor steel:) Ja és tartósságra: 2 éves steelem, koncertre járok benne szinte hetente:) (pogózok is szóval terhelve van) De még semmi baja:) Szóval csak azt akarom mondani ha a steel mellett döntesz, én ajánlani tudom:)
2010. júl. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszii szépen...(:

A steelnek nem tetszik az orra...szoval már rendeltem egy roostert. :)

köszi mindenkinek! :)

2010. júl. 14. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!