Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Pasik véleménye érdekelne....

Pasik véleménye érdekelne. Melyiket tartjátok szebbnek a 2 variáció közül?

Figyelt kérdés

1. Szív alakú arcforma,nagy szemek, pisze orr,telt ajkak,tiszta bőr DE átlagos/átlag alatti testalkat


2. Kemény arcvonások, négyszögletes arcforma,karvalyorr,kicsi v. Átlagos szemméret, vékony ajkak, pattanásos és anyajegyes bőr DE vékony alkat arányaiban nagy,nőies idomokkal



2019. aug. 22. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
2. Választanám jobban bejönnek a nőies idomok.Mennyire pattanásos?
2019. aug. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A kérdés elméleti. Arra vagyok kíváncsi hogy a nőies arc vagy a nőies alak a fontosabb. Természetesen a variációk csak irányadóak.


Köszönöm a választ

2019. aug. 22. 19:10
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ez alapján választanék de inkább az arc a fontosabb nekem, ha átlagos vagy alatta van a test az nem zavarna amíg nem igénytelenül elhízott vagy csontsovány. De volt már erősebb vonásokkal rendelkező párom, benne az is tetszett mert illett hozzá. A jelleme is olyan volt. Szóval az se feltétlen csunya/átlag alatti
2019. aug. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2es


Köszönöm a válaszod :)


Nem írtam hogy az erősebb vonások csúnyák/átlag alattiak lennének,valahogy próbáltam érzékeltetni a kevésbé nőies arcot ( félreértés ne essék,kemény arcvonásokkal rendelkező arc is lehet nőies,kinek mi,relatív ez is :) )

2019. aug. 22. 20:06
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, elolvastam a kérdésed de mire válaszoltam már összekeveredtek bennem a dolgok :) bocsánat és tényleg, mindenkinek más tetszik
2019. aug. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%

Én nem pasi vagyok, de biszex lány.(lehet nem vagyok releváns)

Nekem az első verzió tetszik jobban, szimplán azért, mert az embereken amit először meglátok, az az arc. Mikor beszélgetek egy fiúval/lánnyal, és egyre jobban megkedvelem, mindig az arcába szeretek bele. Ami a testet illeti, nekem elég érdekes ízlésem van: srácokból a vékony nyikhajok, és a normál alkatúak tetszenek, lányból még inkább akiken van egy kis túlsúly(5-20 kg)/normál-vékony alkat, de valamelyik testrészük aránytalanul nagy a többihez képest, szóval, ami másnak nem tetszetős, az lehet nekem pont tetszik 😂😅

17/l

2019. aug. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az 1. szebb, a 2. szexibb. De párkapcsolathoz inkább az 1, olyan gyakran kap szerepet a másik arca, szeme.
2019. aug. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 exronin ***** válasza:
76%
Ez nem szempont, inkább a személyiség és a női kisugárzás fog befolyásolni.
2019. aug. 23. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Exronin. Nyilván nem a külső legfontosabb egy civilizált embernél,azonban a "szépség és divat" kategoriába írtam ki a kérdésem, kifejezetten a külsőre voltam kíváncsi. Ha belső értékeket kérdeznék a"felnőtt párkapcsolatokhoz,vagy emberek-emberi tulajdonságokhoz" írtam volna ki a kérdést:)


Mindenkinek köszönöm a válaszát:) örülök hogy többnyire az arc szépségének fontossága előtérben van :)

2019. aug. 23. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!