Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van a jobb fülemben 3 lyuk és...

Van a jobb fülemben 3 lyuk és a balban csak 1. Vélemény?

Figyelt kérdés
Szeretnék a balba még kettőt szúratni, szóval 3-3 lenne mindkét fülembe. Ez így esztétikus? Pici fehér köveket raknék bele. Vagy asszimetrikusan jobb, hogy 3-2 felállásban? Nekem annyira nem jönnek be az asszimetrikus dolgok amúgy. Köszönöm a válaszokat! :)
2019. szept. 18. 12:34
 1/3 anonim válasza:
100%

Szerintem a szimmetrikus nagyon furcsa. Minimum eggyel több legyen valamelyikben. (Kivéve persze az 1-1-et.)

De ha neked az asszimetrikus zavaró, akkor persze szúrasd szimmetrikusra, az a lényeg, hogy neked tetszen, te jól érezd vele magad, mert ez csak egy fülbevaló, senki nem fog nagyon komolyan elgondolkodni rajta, hogy jajj de fura ez így szimmetrikusan.

Nekem nem igazán tetszik, magamon sosem csinálnám (3-1 felállásban vannak a lukak), de ez csak én vagyok.

2019. szept. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fura hogy az egyikben 3 a másikban 1 van.

A szimmetrikussal nincs semmi baj! Nem néz ki hülyén! :) Ha meg szereted a szimmetrikussàgot, akkor meg főleg megéri !

Nekem amúgy balban 7 db van, a jobb fülemben pedig 3.

2019. szept. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a balban 2, a jobban 5 már így vam 8 éve. Szeretem.
2019. szept. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!