Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Januárra szeretnék igazi...

Januárra szeretnék igazi vonzó nő lenni. Milyen számotokra az igazi NŐ?

Figyelt kérdés
171 cm vagyok és 61 kg. Elég fehér bőrű.Hosszú barna hajú és zöld szemű. Mit kell tennem,hogy az legyek? Meglepetést szeretnék okozni:) Nem vagyok beképzelt inkább önbizalom hiányos:(
2010. júl. 18. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:

a magasságodhoz nem sok a súlyod, viszont ha nem vagy megelégedve az alakoddal, akkor kezdj el tornázni. ennyi adat alapján nehéz megítélni, hogy min kellene változtatnod. egy kép sokat segítene (akár priviben is)

amit így tudok mondani: ha problémás a bőröd menj el kozmetikushoz arctisztításra. vágass új frizurát, esetleg egy új szín is jót tehet a külsődnek. ha eddig nem tetted volna, kezdj el szolidan sminkelni (szempillaspirál, szemceruza). szerezz be pár új ruhát. menj el vásárolni anyukáddal (nekem ő a legnagyobb és legőszintébb kritikusom) vagy egy olyan barátnőddel akiben megbízol, és próbálj fel olyan ruhákat, amelyeket eddig nem mertél hordani (ezzel persze nem azt mondom, hogy kezdj el nagyon kihívóan öltözködni)

most hirtelen ennyi jutott eszembe, remélem tudtam segíteni. de tényleg jobb lenne egy kép, vagy ha legalább leírnád pontosabban hogy nézel ki, hogyan öltözködsz és mi az amivel elégedetlen vagy!

2010. júl. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez alapján akár már most is lehetsz nagyon jó nő, meg lehetsz átlagos is.

Hogy milyen az igazi nő?

Nekem az igazi nő nőies, akkorsi, ha épp póló és farmer van rajta, mindig ápolt, egészséges, magabiztos. Nem kihívó, soha nem közönséges, nem adja magát könnyen, nyílt, mosolygós, őszinte és még ha nem is teljesen az, de természetes hatást kelt.

2010. júl. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!