Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék viszonylag...

Hogyan tudnék viszonylag gyorsan és természetesen felszedni pár kilót?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én egy 17 éves lány vagyok. Sokaknak új lehet, hogy egy lány hízni szeretne. Noss én szeretnék. Ugyanis mióta szeretett keresztanyám meghalt és korházban voltam vesemedence gyulladással 52kg-ról 42kg-ra fogytam..most 3 évre rá elértem a 48kg-ot de nem megy tovább. Főként mellre szeretnék hízni de sehogysem tudok. Nem szeretnék semmilyen tápszert szedni csak teljesen természetesen felszedni egy pár kilót. Kérem aki tud esetleg valami tanácsot adni az irja le nekem. Nagyon köszönöm előre is


2010. júl. 20. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyél sok banánt.Készíts mézes diót és fogyasztd napi rendszerességgel.Nekem legalábbis ezt tanácsolták,amikor hízni akartam.Kezdj el szaladni attól hátha megjön az étvágyad,én legalábbis utánna mindig éhes vagyok.
2010. júl. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

meki :D:D

amugy meg napi 6-szor egyél és hust is vigyél az étrendedbe sokat ha lehet 8de ne betegesen)fehér kenyér napi 3 nagy szelet és zsiros tejet igyál vagy ne a legjobb minőséget edd.

nekem is ez volt a bajom 1,5 éve meghalt a nagynénim rákban küzdött 2 évet és át szúrták a tüdejét :S a saját névnapján halt meg ami az én névnapom után an eggyel és egy napon volt a szülinapunk és 54 kilorol lefogyam 39 kilora most vagyok 46 kilo és én is hizni akarok még de enm nagyon megy de eddig igy sikerül sok sok mekííí:D

2010. júl. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

van 2-3kg felesleg rajtam.

neked adhatom? :D

2010. júl. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Am ha leírnád hogy hány cm vagy az segítene. De a legjobb az h egyél sokat. Chips-et édességet. Ráadásul ebben élvezet is van.
2010. júl. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1 vagyok.Jah,de ha esetleg az idegesség miatt van akkor nem vagyok gyógyszer párti,de egy enyhe nyugtató sokat segítene.Amikor nagyon stresszes voltam én is elég sokat leadtam és nyugtató hatására felszedtem pár plussz kgt.Ezt is persze csak addig amíg elmúlik a fájdalmad.
2010. júl. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi kommenteket. És válaszolva 162cm vagyok.
2010. júl. 20. 20:40
 7/7 anonim ***** válasza:
én 166cm 12 éves és 52 kg.
2010. júl. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!