Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nyelvfék piercing vagy sima...

Nyelvfék piercing vagy sima nyelv piercing?

Figyelt kérdés

Már elég régóta kinéztem magamnak ezeket a piercingeket de még nem jutottam el odáig, hogy valamelyiket megcsináltassam. Mindkettő ugyan úgy tetszik ezért szeretném megkérdezni tőletek, hogy melyikkel járnék jobban. Nem azért szeretném, hogy mutogassam másoknak hanem azért, mert tetszik. Nem ez lenne az első piercingem, a fülemben összesen 7 fém ékeskedik. 4 sima lobe, 1 helix, 1 conch és 1 daith. Mindegyiket nagyon szeretem. Visszatérve a kérdésre, szerintetek melyikkel nem lenne annyi gond? Mármint minden piercingre oda kell figyelni de gondolom a nyelvfékre még inkább ügyelni kéne. Szívesen olvasnék tapasztalatokat is. Mennyire fájt illetve milyen gyorsan gyógyult be? Tudom, hogy ez egyén függő de azért megkérdezem. ^^

16/L



2020. jan. 10. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Szüleid hol vannak?!
2020. jan. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Én a fitymafég pircingre szavaznék...
2020. jan. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Csak hogy legyen normális válasz is.

Nyelvfékem nincs, így arról nem tudok beszámolni, de sima nyelvpiercingem van. A szúrás nem igazán fájt, lefújták lidocainnal. Utána picit nyáladztam, de az hamar elmúlt. 😂 Az első három napban irdatlanul szenvedtem, egy banánt fél órán át ettem. Nem javaslom, hogy szadizd magad, ahogyan én. Egyél főzelékeket, bébikajákat, pürét. Én sima tengeri sós vízzel öblögettem. 2 hét után már semmi gondom se volt vele, azóta is nagyon szeretem már egy éve.

2020. jan. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
A nyelvfék még annyira se látszik mint a rendes. Én 3szor szúrattam mert kindig az volt, hogy meguntam vagy sokat játszottam vele ezért fájt és kiszedtem. Pár hónap múlva megint akartam. Egyszer fájt, mikor a hülye piercer alulról szúrta felfele, a többi ami fentről lefele volt az nem fájt annyira. Első nap nagyon fáj, duzzadt és nehéz vele enni, ajánlom ezekre a napokra a pépes kaját ami után öblögetned kell és ne cigizz ne igyál tejet meg ne egyél tejterméket. Én nem fújkáltam semmivel mert a számban azért eleg gyorsan gyógyult a nyelvem. Nyelvfékről nem tudok nyilatkozni, szerintem annak nemsok értelme van.
2020. jan. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az utolsó kettőnek nagyon szépen köszönöm a választ és a tanácsot ^^
2020. jan. 11. 21:36
 6/7 anonim ***** válasza:
38%
Most már te is be állhatsz a hülyék táborába..
2020. jan. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%
Én is ez a kettő közt vaciláltam de nyelvpiercing mellett döntöttem és nagyon szeretem :) fél éves kb.
2020. jan. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!