Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az első szemöldök szedésnél...

Az első szemöldök szedésnél mindenképpen kozmetikushoz kell menni?

Figyelt kérdés

Én igazából azért nem akarok menni mert mivel nem vagyok vmi szép nem szeretem ha néznek főleg ha az arcomat

de mindenhol azt olvastam hogy elsőnek kozmetikussal kell megcsináltatni a formája miatt mert könnyen ellehet rontani

A kozmetikus mondja meg h milyen áll jól vagy én dönthetem el?


2010. júl. 22. 16:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem anyum szedte ki elsőre, de ha bárkit tudsz aki magának szedi akkor szólj neki, szerintem megcsinálja neked.
2010. júl. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlott.


A kozmetikusnak semmi köze ahhoz hogy hogy nézel ki.. neki az a dolga hogy a lehető legjobbat hozza ki a "hozott anyagból". H aelkezdene cikizni hagyd ott fizetés nélkül... de nem fog, mert ő ebből él.


Nem véletlenül tanulnak X időn át, értenek hozzá. Elsőre kérd ki a tanácsát, esetleg vigyél képet...

2010. júl. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én legelőszőr kozmetikushoz mentem.Szépen megcsinálta.

Szerintem jobb, ha előszőr kozmetikushoz méssz.Mondjuk én magamnak ki se tudtam volna szedni(annyira vastag volt már:(), anya se nagyon mert fontos azért az is, hogy az ívet ne rontsuk el.

Amúgy is csak pár száz forintba kerül.

A kozmetikus meg biztos nem az arcodat fogja nézni,Nem hiszem ,hogy érdekli milyen vagy,hogy nézel ki, hiszen annyi emberrel van dolga nap mint nap...

Megkérdezheted,hogy neked mi állna jól tőle, de ha van elképzelésed akkor el is mondthatod neki.

2010. júl. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is kozmetikushoz mentem először, aztán itthon nekiestem én is, inkább hagytam volna úgy, ahogy ő kiszedte....
2010. júl. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

én elsőnek magamnak szedtem.

de csak keveset.

és amikor már ugy gondoltam hogy tényleg tudom hogy mi áll jól akkor megkérdeztem a nővéremet hogy ... na mégis ezt meg ezt hogyan ?

elmondta... és én megcsináltam. azóta mindig magamnak szedem. :) és szerintem pont jó

2010. júl. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

3.vagyok:

az is lényeges,hogy miután kiszedte bekente krémmel ami hűsitőleg hatott. Azóta saját magam szedem a szemöldökömet,egyszer kellett csak elmenni kozmetikushoz. Ha látod, hogy kezd visszanőni akkor magadnak is szedhetnek már.

2010. júl. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem..Nekem például nem tetszik, hogy a kozmetikus annyira "formára szedi" ki..Sokkal szebb ha éppen csak alul van kiszedve, hogy meg legyen az ive, pláne fiatal lánynak.Azt meg te is megtudod csinálni.
2010. júl. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

én itthon magamnak szedtem ki először, de már megbántam. Ez kb. 5 éve volt, és azóta se hagytam , hogy kinőjön, és korrigáljon rajta a kozmetikus, mert csúnya, amikor tökre ki van nőve :)

szóval mindenképp kozmetikus:) kérhetsz tőle is tanácsot, hogy szerinte milyen szemöldök forma állna jól neked, de vihetsz képet is, hogy olyanra szeretnéd kiszedetni, de magadnak inkább ne szedd ki!

2010. júl. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én magamnak szoktam megcsinálni, még sose mentem emiatt kozmetikushoz, és nem is szoktam elrontani, legalábbis sztem nem néz ki hülyén :)
2010. júl. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat azt hiszem jobb ha kozmetikusra bízom a dolgot

remélem nem ciki hogy 14 évesen megyek először

2010. júl. 22. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!