Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Olyan epilátort, aminek a...

Olyan epilátort, aminek a leírásában nem említik a bikinivonalat, attól még szabad ott használni?

Figyelt kérdés
Ahogy elnéztem, csak az elég magas árkategóriájúakhoz adnak külön bikinivonalra való fejet, de persze ha csak az ilyeneket érdemes ott használni, nem sajnálom rá a pénzt. (Amúgy tippek is jöhetnek epilátor-modellekre, ha valakinek valami nagyon bevál!)

2020. febr. 9. 06:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Én Braun silk epil 1170-et használok. Minden területre használom. Az előző Braunomnál se volt külön bikinivonalra fej, minek is, egyébként. Azt is használtam ott.
2020. febr. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azért van külön fej mert hogy azzal jobban eléred a nehezen kezelhető helyeket amúgy szerintem ugyanaz
2020. febr. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!