Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a teendőm a masszőrnél?

Moohikan kérdése:

Mi a teendőm a masszőrnél?

Figyelt kérdés
Soha nem jártam még masszőrnél, Kedden megyek először, és hallottam olyanokat, hogy meztelenre kell vetkőzni. Ez igaz? Egy kicsit szégyenlős vagyok, és van egy belső "félelmem" amiatt is, hogy mi lesz ha feláll?! (normál masszázs, semmi erotikus!) Válaszokat előre is köszönöm! :) 27F

2020. febr. 29. 19:23
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
16%

Lazulsz és ennyi.

Nyilván vetkőzni kell, ha feláll a blé, akkor meg max lepisszegi, hogy látott ő már nagyobbat.


Plusz el kell szomorítsalak, de a masszőr, mint olyan, az férfit jelent. Férfit, aki masszíroz.

2020. febr. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Nem kell csupaszra vetkőzni.Hasra fekszel és nem csinálsz semmit.Nem fog felállni.
2020. febr. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ez megnyugtat valamilyen formában :)

alapjába véve nem is mennék masziroztatni, de már annyira fáj a jobb combom és a seggem körül(edzésen elcsúsztam)...

2020. febr. 29. 19:35
 4/6 A kérdező kommentje:
Első, akkor, hogy hívják azt a nőt aki maszíroz?
2020. febr. 29. 19:37
 5/6 Noren1989 ***** válasza:
41%
Masszőz.
2020. febr. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

nem kell levetkőzni ha nem akarsz


lehet alsóban is

Inkább az szokott a probléma lenni, tovább vetkőznek a páciensek mint a masszőr szeretné... :)))

2020. márc. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!