Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez vadhús a piercingemnél? Mi...

Ez vadhús a piercingemnél? Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Kb. négy hónapja lett köldök piercingem. Most már nem fáj, nem tépek bele stb.

Viszont néha még gennyezik, már nem kezelem semmivel! Octenisepttel fújtam kb. 2-3x naponta, és a vége fele márcsak 1-2x. Szépen gyógyult is. 😊

Viszont most azt vettem észre , hogy a napokban többet gennyezik, és hiába fújtam be , vagy hagytam, akkor is gennyezett egy kicsit, amit este a fürdésnél vettem észre, vagy száraz genny volt vagy még friss. Letöröltem, oké.

Viszont most azt vettem este észre, hogy az alsó lyuknál mintha vadhús nőtt volna. Mivel annyira alulra nem látok én le, így amúgy is elég nehéz észrevenni...

Holnap írok annak , aki csinálta. De szeretném a ti véleményeteket is megkérdezni!

Úgy tudom, hidrogén peroxiddal kell majd kezelnem. 🤔


Viszont valaki járt már így?! Ez többszöröződhet, terjedhet? Veszélyes?

Aki járt már így, hogyan kezelte, mennyi idő volt amíg eltűnt?! Vagy esetleg ez nem tűnt el neki?!


Kivenni nem igazán szeretném , ha már szenvedtem vele. És amúgy is nagyon szeretem 🙄 Szóval nem szívesen válnék meg tőle , ha nem gond.

Annyi még, hogy orvosi fém van bent. És amióta bent van, azóta csak egyszer szedtem ki, az is rossz ötlet volt , de végül azóta nem próbáltam meg 🥺🥺🥺



2020. márc. 29. 23:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Tetran is elég hatásos :)
2020. márc. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És te jártál már így? 🙄 ha a megadott kérdésekre tudsz válaszolni, akár privátban, megköszönném !!!
2020. márc. 29. 23:45
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Nem normális, hogy ennyi idő alatt nem gyógyult még meg.

Én pl mint kiderült allergiás vagyok az orvosi fémre (meg egy csomó másikra is) ezért nem gyógyult be a piercingem. Ki kell cserélni olyanra, ami nem allergizál.

2020. márc. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Többször is több fajta fémmel, más más helyeken szurattam pc-t/fülbevalót. Volt amivel 1/1,5 évig szenvedtem, de hiába, nem gyógyult be. Fájt, gennyezett, pedig kezeltem. Én 6 honap lenne amit a legtöbbet várnék. Annyi ido alatt rendbe kell jöjjön.
2020. márc. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Cseréld ki bioplast piercingre, plusz a teafa olaj is nagyon jót tesz neki
2020. máj. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Meggyógyult utána teljesen! Nem is vettem rá Tetrant csak befújtam 1-2 napig megint Octenisept spray-vel. 😊
2020. máj. 20. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!