Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék a VIVA Trendbe...

Szeretnék a VIVA Trendbe jelentkezni, de tanácstalan vagyok, hogy mit írjak az e-mail-be magamról. Szerinted?

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
én is jelentkeztem oda,de nem lett semmi..-.-
2010. júl. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hátha... (inkább nem mondok semmit) már csak a formaság végett is... sosem tudtam jó bemutatkozást írni
2010. júl. 26. 15:02
 3/5 anonim ***** válasza:
nem jelentkeztem még ilyen helyekre
2010. júl. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
'Jelentkezz a Viva Tv trendi műsorába és kezelésbe veszünk! Írj magadról pár sort és csatolj egy fényképet is, majd ezt küldd el a ... email címre. Garantáltan jó kezekben leszel! ' csak azt a pár sort nem tudom
2010. júl. 26. 15:05
 5/5 anonim ***** válasza:
hát mondjuk valami olyasmit, hogy szeretnél új életet kezdeni és azt is írd le , hogy miért (pl. mert új sulit kezdesz, nemrég szakítottál, szeretnéd elkáprásztatni a barátodat vagy ősszel az osztálytársaidat vagy valami ilyen blabla), csinosabb szeretnél lenni és eddig még nem találtad meg a saját stílusodat és ezért szeretnél a műsorban részt venni. én ilyesmit írnék, ha jelentkezni akarnék!
2010. júl. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!