Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok és 70/A-sak a...

15 éves vagyok és 70/A-sak a melleim. Ez nem tetszik a fiúknak mi? Hogy lehetne nagyobb?

Figyelt kérdés
Tudom hogy elvileg még nőni fog..de ha jobban kajálok(ha kicsit hízok) akkor nagyobb lesz ? ..Lehet hogy azért kicsi mert kb. 40 kiló vagyok ? Kérlek segítsetek..előre is köszönöm.. ui.: bocs hogy sok a kérdés :S
2010. júl. 27. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
igen ha hízol akkor nőni fog
2010. júl. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy? 40 kilo elég kevés. 45 sztem kell minimum. Ha csak nem 140 centi vagy.
2010. júl. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
jol mondta az előttem lévő, de semmi gond nincs ha kicsik a melleid ,ugyanis ha szép arcod van és formás a popsid semmi gond :Pés ne akarj nagyobbat mert nem sok fiúnak jön be !!!
2010. júl. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Nem nő, csak a háj miatt lesz nagyobb. Nőjjön csak magától. Van olyan fiú, akinek a kis mellű lányok tetszenek.
2010. júl. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

a "közvéleménnyel" nem kell foglalkozni, mert a közvélemény véleménye pont azoké az embereké, akiknek semmiképpen sem kell megfelelned :)

["Ez nem tetszik a fiúknak mi?"]

talán tényleg rádférne a hízás, én is azt teszem épp, bár nem a melleim miatt...

egyébként egyáltalán nem garancia, hogy a kilók majd a melleidre is mennek [persze nem is kizárt], és csomó elhízott lányt látni arányaikban kis mellekkel.

L/17

2010. júl. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
kb.153 cm vagyok de a hasam..szóval..van hájam.. de viszont a karom vékony meg minden.. de sportolok is szóval lejebb nincs rossz alakom sztem ..csak kicsik a melleim..
2010. júl. 27. 20:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát a 40kg az nem sok. Én a tőgy méretért nem vagyok oda Csak épp fele annyi vagy mint én.
2010. júl. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is 15/L vagyok, és pont olyan, mint ahogy te leírtad (testsúly, magasság, mellméret). Én próbáltam hízni, de csak a hasam lett nagyobb tőle, úgyhogy nem biztos, hogy beválik. Hidd el, a pasiknak nem ez az elsődleges szempont (tapasztalat). Sportolj továbbra is, ha szép formás az alakod, senki nem fog a melleddel foglalkozni.:)
2010. júl. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 160 cm vagyok, 52 kg és 70B a méretem, nekem sem valami nagy, de eddig nem volt rá panasz (2 barátom volt eddig, vagyis most vagyok a másodikkal). 17L Ne aggódj emiatt, ha amúgy rendben van az alakod és arányos vagy, senkit nem fog zavarni, hogy kicsi a melled.
2010. júl. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm a válaszokat!
2010. júl. 28. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!