Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rettegek az intim szőrteleníté...

Rettegek az intim szőrtelenítéstől! Van bármi ötletetek, hogy ilyenek ne jussanak eszembe?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek! Rettegek az intim szőrtelenítéstől. Egyenlőre nem célom, hogy minden szőrt eltávolítsak és csupaszra borotváljam ott magam, jelenleg csak az a cél, hogy a szőr nagyrészétől megszabaduljak, mert mér olyan hosszú, hogy beleragad a fehérfolyás, csak megszilárdulva. Nagyon undorító tudom, én is undorodom tőle. Szóval jelenleg azt csinálom, hogy van ilyen nagyon kicsi ollóm (a vége le van kerekítve, hogy ne tudjam megvágni magam), és azzal vágom a szőröm nagyrészét. Viszonyt a hüvelyem környékén ezt egyáltalán nem merem, mert anyám mindig elmondja előtte, hogy vigyázzak nehogy megvágjam magam, és én ettől annyira bepánikoltam, hogy azóta mindig elfog a hányinger ha erre gondolok, hogy mennyire fájna és undorító lenne ha a hüvelyembe belevágnék. Szóval ott nem merem vágni a szőrömet, pedig ott is kéne, most is megint ott van fehérfolyás megszilárdulva, pont a hüvelyem előtt, és azt muszáj kivágnom ott a szőrből, de nagyon félek!! Undorodom ettől, és mindig eszembe jut ez, nem tehetek róla, anyám annyiszor mondta, hogy mindig ettől félek. Olyan szinten rettegek, hogy miközben írtam ennek a kérdésnek az elejét sírógörcsöt kaptam, de tényleg.


Ez nem kamu kérdés, nagyon is szükségem van a tanácsaitokra. Kérlek segítsetek.

Mint mondtam az olló vége direkt ezért van lekerekítve, de mivan ha olyan béna vagyok, hogy azzal is megvágom ott magam?



2020. ápr. 29. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Fogj egy hajvágó vagy szakállvágót és ess neki azzal. Rakj rá egy fejet amitől nem nullásra vág és akkor biztosan nem vágod meg magad.
2020. ápr. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudom mitől kell félni. Kb. 11 éves korom óta szőrtelenítek ott és egyszer sem vágtam meg magam. Ha nem egyszer használatos borotvát használsz hanem rendeset és éles pengével csinálod óvatosan akkor nem fogod magad megvágni.
2020. ápr. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Rakj egy tükröt magad alá, ha látod könnyebben megy majd.
2020. ápr. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
"most is megint ott van fehérfolyás megszilárdulva, pont a hüvelyem előtt, és azt muszáj kivágnom ott a szőrből" Ha nő lennél tudnád, hogy az sima megmosással kijön...lebuktál.
2020. ápr. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, márpedig nő vagyok, (16 éves lány inkább), és akkor nem fehérfolyás, akkor nem tudom mi az, de valami bele van száradva. Én még fürdés előtt észrevettem és ott jól meg is mostam, de annyira belevan száradva a sűrű szőrszállaim közé, hogy bármennyire is mostam nem jött ki, csak egy kis része.
2020. ápr. 29. 21:40
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

Akkor inkább azzal a problémával kellene foglalkozni, hogy mi a halál az, ami ennyire bele tud száradni... bocsi, de nő vagyok, én se mindig borotválom magam, de rendesen mosom magam, és soha nem volt ilyen problémám, nem is tudom elképzelni. Ez már valami nőgyógyászati problémának tűnik, vagy pedig minősíthetetlen a higiéniád.

Egyébként pedig jópár éve borotválom magam, alkalmakra nagyon alaposan, és nekem is sokszor átvillan az agyamon, hogy mi lenne, ha belevágném magamba, de még SOHA nem történt ilyen, úgyhogy nincs mitől tartanod. Pláne egy ollónál, amivel azért nem közvetlenül a bőrödnél dolgozol, szerintem elég esélytelen, hogy belevágj magadba.

2020. ápr. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hiába kicsi az esélye, hogy belevágok magamba, ez a gondolat annyira beférkőzött az agyamba, hogy nem tudok szabadulni tőle. Annyira undorító, és mindig rosszul vagyok amikor csupán bevillan, vagy elképzelem, hogy mennyire fájna.
2020. ápr. 29. 23:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Én már vágtam meg magam, nem haltam bele. Jobban fáj,amikor elvágod az ujjad, nem kell ezen pánikolni.
2020. ápr. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ollóval azért tényleg szép sebet tudsz ejteni magadon. Sose jutott eszembe, hogy lent ollót használjak.

Vegyél egy ilyet. Ezzel tuti nem vágod mag magad :)


[link]

2020. ápr. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!