Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Zselés műkörmöt lehet porcelán...

Zselés műkörmöt lehet porcelánnal tölteni?

Figyelt kérdés
2020. máj. 8. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
17%
Lehet, igen. Csak alaprétegig le kell csiszolni a zselét.
2020. máj. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
23%

Én nem szeretnélek untatni a szakmai résszel, hivatalosan elméletileg zselés körmöt csak zselével lehet tölteni, a porcelánt porcelánnal és zselével. Mindez azért, mert a zselé egy rugalmas anyag, míg a porcelán egy szilárd, masszív, erős anyag. Más kérdés, hogy a gyakorlatban ez hogy műkődik, illetve, hogy a mai zselék már sokkal strapabíróbbak. :)

Én töltöttem már zselés körmöt porcelánnal, semmi baja nem lett, pedig ez még régebben is előfordult, amikor nem a mostani zselék voltak. Elméletileg mivel a zselé rugalmas anyag, így benne van, hogy nem bírja a porcelánt, törik. De mondom, én is csináltam már így és nem is én voltam az első, nem lett baja. De általában próbálok törekedni, hogy betartsam az elméletet, zselés körmöt pedig zselével és Fusion gel-lel tölteni. :) Egy próbát mindenképp megér, főleg, hogy már nem a régi zselék vannak.

2020. máj. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2020. máj. 9. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!