Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tudnék kezdeni az alakommal?

Mit tudnék kezdeni az alakommal?

Figyelt kérdés
Nagyon utálom az alakom, nem vagyok túl vékony, de túlsúlyos sem, inkább ilyen átlagos, de a hasam aránytalanul nagy, és nem az étel miatt ami benne van, hanem rendesen zsíros, úszógumis. A fenekem hosszúkás, inkább az alsó részén van izom, felette kb. semmi, és két oldalt van valami "horpadás" is. Az alakom olyan mint egy oszlop, a vállam viszonylag széles, a csípőm egyáltalán nem az. Pont 3 hét múlva megyünk strandra osztállyal, addig tudnék valamit javítani rajta?

2020. jún. 5. 23:37
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Három hét alatt semmit sem tehetsz, esetleg az önbizalmadon javíthatsz.
2020. jún. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
3 hét alatt nagy változás nem lesz. Esetleg pár kilo lemegy ha elkezdesz mozogni és diétázni.
2020. jún. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
3 hét alatt nem lesz modell külsőd, de nagyon kemény diétával és edzéssel sokat javíthatsz. De ez tényleg kemény
2020. jún. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

Trikinit vegyel. Az a hasat takarja.


Huzd ki magad es be a hasad. Egyszerre ne egyel sokat.


Vedd ki a koldokpiercinged. Begyullasztja a beleket es attol nagyobb a has.

2020. jún. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

Soha nem értettem ezt. Mindenki tudja, hogy mikor lesz nyár, mikortól számíthatunk a strandolásra. Tehát ez egy előre meghatározható időpont.

Ennek ellenére is még mindig vannak olyan buták, mint a kérdező.


Drágaság. Mióta is nem kell pl. iskolába menni? Ha tudod, hogy problémás az alakod, akkor miért vagy olyan igénytelen, hogy nem törődsz vele?

3 hét semmire se elég. A nyári strandszezonra már januárban illik elkezdeni felkészülni!


Amit jelenleg tudsz tenni: felejtsd el az édességeket, a cukros löttyöket, péksütiket, nasikat. Mindent, ami egészségtelen. Estére ne egyél köretet és kenyeret. Napi szinten mozogj intenzíven minimum 1 órát. Keress a neten tornavideókat. Nem biztos, hogy lesz nagy változás. Max, ha lemegy 1-2 kg.

2020. jún. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

[link]


Csináld meg a 2 week shred hasedzést, meg kezd el valamelyik másik programot, vannak hasra, combra, derékra.

Amúgy az a horpadás az szerintem hip dip, teljesen normális.

Jó strandolást, hidd el nem fogjak kritizálni a testedet ha meg igen akkor forduljanak fel :).

2020. jún. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az utóbbi időben nem voltam túl jó lelkiállapotban, ezért nem nagyon volt motivációm, de most igyekszem mindent beleadni. Elkezdtem egy egy hetes has edzést (ha látok változást akkor tovább is fogom csinálni) és egy fenék edzést amit már régebben is csináltam
2020. jún. 6. 19:02
 8/9 A kérdező kommentje:
És persze igyekszem minél kevesebbet, de egészségesen enni
2020. jún. 6. 19:03
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

3 hét pont arra elég, hogy beinduljon a fogyás és a salakanyag távozzon a szervezetedből. Ennyi idő alatt csak akkor érhetsz el látványos valtozást ha nincs nagy súlyfelesleged.

De ha már elkezdted kitartással 2-3 hónap alatt egész szép eredményt tudsz elérni.

2020. jún. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!