Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Bikinivonal és intim gyantázás...

Bikinivonal és intim gyantázás okozhat felületi sérülést?

Figyelt kérdés

Bőrpírt okozhat, viszont sérülést is? Hogy lehet elkerülni?

Magamnak lehetséges sérülés nélkül megcsinálni?

Hideggyanta és meleggyanta tapasztalatok?



2020. jún. 9. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Veralafutast biztos okozhat, illetve ha nagyon forro akkor eget. Nagyon ki kell fesziteni a bort a serulesek elkerulese erdekeben. Meg lehef csinalni sajat magadnak is, de macerasabb, es bizonyos szogekben nagyon nehez rendesen a terulethez hozzaferni.

Egy ideig hideggyantaztam foleg a bikinivonalat, nem reg attertem a cukorgyantara. Szerintem eg es fold a kulonbseg fajdalom szempontjabol, plusz mintha a cukorgyantaval kevesbe none be a szor.

2020. jún. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ment a zöld!

Cukrogyantát hol lehet venni? Otthon hogyan lehet készíteni?

2020. jún. 14. 08:38
 3/5 anonim ***** válasza:
En otthon csinalom, boltban is lehet kapni de ahhoz kepest, hogy mulyeb olcso dolgokbol all nagyon draga.
2020. jún. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Annyit kihagytam, hogy DM-ben, Rossmann-ban lehet kapni.
2020. jún. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2020. jún. 14. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!