Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valakinek bejön vagy tetszik...

Valakinek bejön vagy tetszik a Daniel Wellington órák? Vélemények?

Figyelt kérdés
2020. jún. 16. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Ipari hulladék minőségű termék, pokolian jó influencer marketinggel.

Szóval FOS.

2020. jún. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem hallottam róla, mint jó óráról.

Csak pár 20 éves nyomatta ki az instájára. Na, akkor hallottam róla először :D

2020. jún. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 L.. István ***** válasza:
100%
Nem hallottam róla, de rágógliztam. Nagyon gagyi, nem véletlenül adják 40-65% árengedménnyel.
2020. jún. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
giccses gagyi órák.
2020. jún. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Előttem mindent elmondtak. Minőségileg gagyik, + a kérdésben az is benne van, hogy tetszik-e. Nekem például egyáltalán nem.
2020. jún. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sunshinedoll ***** válasza:
75%

Nekem kinézetre tetszenek, mert minimalista, egyszerű órák. Egy nagyon fiatal márkáról van szó, az anyagot és minőséget tekintve se indokolja semmi az árát. aNem drága ugyan (bár kinek hogy), de ennyiért megbízhatóbb, jobb márkák óráit (Timex, Casio, Swatch, Skagen, Seiko, Citizen) is meg lehet vásárolni.

A kezdetektől fogva a közösségi média és influenszerek általi marketingre épített, állítom többet költenek erre, mint a tényleges órakészítésre és fejlesztésre, ezért sokak szerint elég kommersz is.

Szerintem ha valaki minőségi és jó órát akar, akkor jobban jár, ha egy megbízható márkától választ. A Daniel Wellington nekem inkább a divatos kiegészítő szint.

2020. jún. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Nem drága ugyan (bár kinek hogy), de ennyiért megbízhatóbb, jobb márkák óráit (Timex, Casio, Swatch, Skagen, Seiko, Citizen) is meg lehet vásárolni."

Mondjuk egy Timex meg egy Seiko nagyon nem egy kategória.

2020. jún. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik a letisztult dizájn. Nem gond, hogy nem minőségi óra, csak az ilyet helyén kell kezelni. Ahogy előttem is írták: divatos kiegészítő, ami túl van értékelve/árazva.

Ha ilyet vesz az ember, benne van a pakliban, hogy nem úszhat benne, nem búvárkodhat (bár nem néztem meg, hogy mennyire vízálló), esetleg csak pár évig működik vagy lekopik róla a festék.

Nem mindenki óraszakértő, van akinek annyi is elég egy órában, hogy szép vagy felkapott márka legyen. Ezt is tiszteletben kell tartani.

2020. jún. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sunshinedoll ***** válasza:
85%

#8

Így van. Nem írtam oda, de egyértelmű szerintem is, hogy mindenki más okból vesz órát, mindenkinek más a prioritása/ízlése. Van, akinek az óra státuszszimbólum, az nem egy DW órát fog venni. Akinek viszont egy megfizethető divatos kiegészítő kell, ami mutatja az időt, annak tökéletes.

2020. jún. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!