Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy év alatt nőhet ennyit?

Egy év alatt nőhet ennyit?

Figyelt kérdés

Bocsi, ha nem jó kategória


Most 75A a mellméretem. Jövőre nőhet annyit, hogy legalább 75B, vagy 75C legyen?

Tudom, genetika.. De van rá esély? Most nagyon nem vagyok megelégedve vele.:/


16 l



2020. júl. 15. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Nőhet. Mennyire vagy vékony?
2020. júl. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát sokak szerint elég vékony vagyok. Szerintem átlagos testalkatom van. 55-56 kiló vagyok😅
2020. júl. 15. 21:40
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Ha átlag magas vagy, akkor a testsúlyod sztem oké. Ahogy írtad is: ez genetika. Nem nagyon van ráhatásod a természetes mellméretedre sztem. Azt tudom mondani, hogy ha kicsinek is érzed a melled: hidd el, nekünk férfiaknak teljesen tökre mindegy mekkora. A kis melleket épp úgy szeretjük, mint a nagyokat :D

Ha csak magad miatt nem vagy vele elégedett, akkor legrosszabb esetben is ott a plasztika. Manapság nagyon sokan műttetik meg.

Sztem ne stresszelj rajta :)

2020. júl. 16. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 16 évesen még nőtt egy kicsit, szóval esély ugyan van rá, de ez tényleg genetika kérdése. Lehet fog, lehet nem. Ha anyukád és a női rokonok kismellűek, akkor azért ne nagyon reménykedj. Fogadd el magad így, kis mellekkel is lehetsz szép és nőies, nincs ezzel se semmi baj.
2020. júl. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért elég keményen le lettek húzva a válasz adók. Mi ennek az oka? Sztem semmi rosszat nem írtunk :D
2020. júl. 17. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jaj, ne gondold azt, hogy én pontoztalak le. :o

Én mindenkinek zöld cuccot adtam. Nem értem én sem, miért pontoztak le titeket. :/

2020. júl. 17. 08:30
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha jövőre nem is lesz akkora, de felnőtt korodig bőven van lehetősége változni.
2020. júl. 19. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
Nekem onnantól hogy elkezdett nőni a cicim, évente ugrott egy kosár méretet. 13 évesen már C kosaras volt a mellem. És még most is nő néha egy kicsit. Van még bőven időd rá. 24 nagy L
2020. júl. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!