Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok,van még rajtam kívül...

Lányok,van még rajtam kívül olyan, aki férfi felsőtestet szeretne?

Figyelt kérdés
Gyűlölöm a tevepúpjaim.

2020. júl. 29. 19:44
A kérdező szavazást indított:
Ja legszívesebben fognék egy kést és levágnám.
Én szeretem.Örülök,hogy van.
Bárcsak még nagyobb lenne!
Meg vagyok elégedve vele.
Elcserélném egy pasiéra!
Idk.
Full deszka akarok lenni!
Fiú vagyok,de rámentem a kérdésre,mert szavazni akarok.
47 szavazat
 1/6 Metionin ***** válasza:
100%
Hát a melleim sokszor zavarnak de a férfi felsőtest megintcsak nem lenne jó. Úgy igen hogy a mostani csak mell nélkül.
2020. júl. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Annyira jelentéktelen melleim vannak, hogy kevesebb gondom lenne nélkülük (és több pénzem, mert amit melltartóra költöttem azt jó lenne most a kezemben fogni és elkölteni bármi másra, mert kiderül menet közben, hogy a 20ból 2 db jó rám annyira, hogy mindennapokban hordható legyen)

ja

2020. júl. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Metionin ***** válasza:
100%
Előző, én is pontosan így vagyok :D bár már rég nem költök melltartóra :D
2020. júl. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Lányok ... lányok...

Azt hiszitek a pasiknak nincs kellemetlen érzésük amit szívesen meg szüntetnének ha lehetne.

2020. júl. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nanana! Várjunk csak! Tehát csak azt szeretnéd, hogy sokkal laposabb melleid legyenek, vagy pedig azt, hogy izmos, szőrös legyen mellkasod? Mert ha az előbbi, akkor azt inkább kislányos mellkasnak mondanám. Már nem bántásból, se semmi ilyesmi, csak megakadt a szemem a megfogalmazáson.

Btw én fiú vagyok, de hogy kapj még egy véleményt a kis közvéleménykutatásodhoz, továbbítom egy lány barátomét, aki szintén utálja a melleit.

2020. aug. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként válaszolva nekem meg a férfi test nem tetszik. Legalábbis olyan logikátlannak és csúnyák tartom a női felsőtesthez képest..
2020. szept. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!