Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért okoz örömet a nőknek ha...

Miért okoz örömet a nőknek ha drága ruhákat néznek vagy drága smink cuccokat próbálnak ki?

Figyelt kérdés
Miért jó ha felpróbálnak egy ruhát úgy ha nem veszik meg, vagy drága parfümöket próbálnak ki az egyik parfümériába?
2010. aug. 6. 07:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mert drága és az gondolják, hogy jobb mint a többi
2010. aug. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jobb meg is venni őket.Bár én inkább csak a minőségi sminktermékekért vagyok oda.
2010. aug. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem tudom, nő vagyok, de még sose csináltam ilyet. Nem hiszem, hogy ezt mindenki szeretné
2010. aug. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A luxus érzetét kelti. Ezeket a ruhákat, sminkeket (...) sokkal jobban megbecsülik, mint a többit. A férfiaknak miért okoz örömet ha egy drága (sport) autót vesznek?
2010. aug. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nő vagyok, sose csináltam még, akkor probálok fel egy ruhát és akkor fujok magamra parfümöt ha megakarom venni. szerintem ennek semmi értelme. ebben mi okozna örömet??
2010. aug. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én próbálni nem szeretek, sőt... utálok. Unalmas, úgyse áll jól, nincs pénzem. :(

Parfümériába meg azért megyek be mert elment a parfümöm illata. :D Ingyé befújom magam.

2010. aug. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem okoz örömet, a legtöbb drága ruha általában gázul néz ki szerintem, maximum az estélyi ruhák tetszenek, de azokat nem próbálgatom, a drága sminkcucc meg semmivel se jobb mint a normál kategóriás, olyanom meg van :D A parfüm az meg más, ingyen befújja magát az ember ahelyett, hogy megvenné egy vagyonért :)
2010. aug. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!