Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért jár manapság olyan...

Miért jár manapság olyan kevés lány strandra bikinifelső nélkül?

Figyelt kérdés

2020. szept. 20. 07:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Ember, a nudista strandot ne keverd össze a hagyományos stranddal!
2020. szept. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Kevés?? Senki sem jár úgy. Nem nudistastrand...
2020. szept. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

Én még egyet se láttam. Én se szoktam úgy járni.

Nem nudista stranddal kevered?

2020. szept. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Egy hagyományos strandra be sem engednek félmeztelen vagy meztelen embereket. A nudista strandon meg nem kell ezen meglepődni.
2020. szept. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Ne keverjük a toplesst a nudizmussal. Az előző válszolók talán még nem jártak tengerpartokon. Spanyolországban a nők egyharmada nem vesz bikinifelsőt, de olaszoknál, franciáknál, horvátoknál, görögöknél is gyakori jelenség. Ez nem egy szexuális tömegorgia, hanem egy egyszerű szokás, az egyenletes barnulást, a kényelmet, néha a női-férfi egyenjogúságot prezentálja. A női mell nem nemiszerv, csupán másodlagos nemi jelleg. Itthon sosem volt elterjedt, ezredforduló környékén a Balatonon fordult csak elő pár éven keresztül. Hogy miért? Ugyanott keresendők az okok, mint a melltartó viselési szokások. Egyszerűen tolja a média a nők arcába, hogy akkor vagy tökéletes, ha közepesen nagy, formás melled van, de ha nincs, akkor meg válogathatsz 30 fajta melltartóból, ami meg segít elérni ezt az illúziót.
2020. szept. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
Évekkel ezelőtt szoktam látni bikinifelső nélkül nőket, de az utóbbi években egyet se. Úgy tűnik, most nem divat.
2020. szept. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
42%
Mert sok lett a prűd majom akik agyon szexualizálnak egy alapvetően nem szexuális, hanem gyermek táplálási céllal rendelkező testrészt.
2020. szept. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%

Még csak azt kéne!

Tovább már ne süllyedjünk le így is némelyiknek az egész pitcsája kinnt van úgy belemászik a fürdő alsója..

2020. szept. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen, a topless-re gondoltam. Régebben tényleg előfordult. Ezek szerint manapság tényleg nem divat.
2020. szept. 22. 10:46
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
Régen igazán gyakori és elfogadotabb jelenség volt, sőt a Tv ben sem volt anyira tabu a női mell mint most.Valamiért most nagyon tabuként van kezelve. Emlékszem,gyerek voltam amikor a meglátogattuk nagybátyám egyik munkatársát a Balatoni házánál. Nagyon meleg volt,kv 38 fok.Amikor bementünk a felesége éppen csak egy fürdőruha alsóban,toplessban főzött és nem zavartatta magát előttünk.Ez valamikor 88 ban lehetett.
2020. szept. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!