Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Philips Lumea használható...

Philips Lumea használható bármely testrészen?

Figyelt kérdés
Szeretnék idővel venni egyet, mindenhol lehet használni? Szerintetek megéri? Mennyire fájdalmas? Van annyira fájdalmas mint az epilator?

2020. okt. 22. 23:05
 1/6 anonim válasza:
100%
Nekem van, én nagyon szeretem :) pont azért vettem, mert nem bírom sem az epilátort, se a gyantát. Szóval egyáltalán nem fájdalmas.Nagyon tartós, amikor terhes lettem, már nem akartam használni és kb a terhességem feléig (20 hét) szőrtelen voltam. Csak ajánlani tudom! (Én glamur napokon vettem majdnem féláron)
2020. okt. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
64%
1. vagyok, a fő kérdésre nem válaszoltam. Én mindenhol is használom :D
2020. okt. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2, intim területen is?
2020. okt. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Igen, de ha már nagyon olyan helyen vagy, akkor nem engedi a gép, (zölden világít ha mehet, narancssárga, ha nem ajánlott és ha piros akkor nem is enged villantani) :)
2020. nov. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Villantáskor egy pillanatra lehet érizni egy kis forróságot, de az semmi az epilátorhoz képest. Mindenhol lehet használni, érzékeny testrészen vissza lehet venni az erősségét.

Nem lesz tökéletesen szőrtelen, de arra teljesen jó, hogy alaposan megritkul tőle és könnyedén simára tudod borotválni. Mióta használom a gépet, nyáron két naponta mindenféle kipattogzódás nélkül le tudom borotválni minden testrészemet. És nem kerül fél órába mint régen, hanem tényleg pár perc, ugyanis kevés a szőr.

2021. febr. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*lumea van nekem is
2021. febr. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!