Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Piercing! Mi van akkor ha nem...

Piercing! Mi van akkor ha nem szeretném megtartani, de még gyógyul?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy ma szurattam a smiley(ínyfék) piercingemet a számba, viszont már elment az egésztöl a kedvem. Vàrtam az eredményt, de szerintem nem illik hozzám és eléggé megbántam. Nem tudom hogy most kivegyem e, kicsit idegesít is, de egyben csalódott vagyok hogy nem tetszik. Már nagyon vàrtam a szúrást is, és nem ez az elsö piercingem, bár az utóbbi idöben valami piercing-fuggöség alakult ki, betegesen keresem az újabb kiszemelteket és azonnal megakarom csinàltatni. Nem tudom hogy szokjak le róla. Kiszedjem vagy maradjon még, hátha megtetszik? Esetleg tudtok valami tanácsot a pc mániámra?

2020. nov. 13. 23:02
 1/4 Metionin ***** válasza:
78%
Szerintem várj egy kicsit ha már megcsináltattad, hátha megtetszik. Bármikor kiveheted később is, lefertőtleníted a helyét azt cső. A pc mániára meg esetleg a kamu pc lehet megoldás, hordod pár napig aztán látod hogy jól állna-e, meg tudnád-e szeretni.
2020. nov. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Áh az elöbb kivettem. Aludni nem tudtam töle hallottam ahogy a fogamat karistolja. Nem volt egy hosszúéletü kapcsolat az biztos.
2020. nov. 14. 01:51
 3/4 Metionin ***** válasza:
Hát ez van, de legalább kipróbáltad.
2020. nov. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
43%
Jól tetted, marha hülyén néz ki és még csak nem is praktikus, próbálnd meg eladni a piercinget biztos lesz akinek kell.
2021. jan. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!