Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Milyen hosszú a...

Lányok! Milyen hosszú a körmötök? Saját vagy mű? Ki van festve? Kort is írjatok!

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 13:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
hát hosszú és a sajátom de mindig mindenki azt hiszi h mű, most épp csak halvány rózsaszínre van kifestve de amúgy franciára szoktam vmi kis virágos fehér matricával:) 19/L
2010. aug. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Műkörmöm van és kicsi.. díszítve van és örülök ,hogy van mert kezdek leszokni így a köröm rágásról:) 16L
2010. aug. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

A munkám miatt rövid (kilyukasztaná a gumikesztyűt) és nem festhetem:( Régen hosszú volt és sötétzöldre illetve barnára festettem. Gimiben pedig mindig fekete volt =D

19L

2010. aug. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem saját körmöm van. Mivel nagyon erős, így megtudom hosszúra növeszteni. Eddig még eszembe se jutott megmérni a hosszát, de most megmérem neked :)

A hülyekullyamon 2,1 centi, a többin viszont 1,8-1,9, de még növesztem picit :)

Én festem ki mindig a körmöm. Másfél hétig szép, nem kopik. Most az egész ilyen világos rózsaszín és a hülyek- illetve gyűrűs ujjamra festettem fehér virágot a közepébe pedig tettem egy követ. Hegyesre van reszelve.

Majd ha meglesz a diplomám, szeretnék utána letenni egy körmös tanfolyamot. Imádok a körmökkel törődni.


19/L

2010. aug. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
89%

nekem nem hosszúkás a körmöm,nem gömbölyű de a sajátom és szeretem...általába franciásra csinálom, de néha csak egyszínű,akkor is lila,piros,kék...szeretem az élénk színeket a körmön(:


13/l

2010. aug. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

* bocsi, hüvelyk

Azt kifelejtettem, hogy sok szaktársam azt hiszi, hogy műkörmöm van. Tegnap is a barátom huga megkérdezte, hogy igazi-e a körmöm :D

2010. aug. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Az egész az 2 cm körül. Nem növesztem, csak mindig megnő, mert utálok körmöt végni. XD Futkos a hideg a hátamon tőle. Most már majd vágok le belőle, mert ha ilyen hosszú mindig félek, hogy letörik az egész. Mondjuk most erősebb lett mióta szedek hajvitamint. Igen, ki van festve, most éppen sötétlilára.

21L

2010. aug. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig levágom rövidre, és átlátszóra, vagy valami színre kifestem.:D De kipróbálnám a nem annyira hosszú műkörmöt is.

16/L

2010. aug. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

nincs festve mert a barátom nem szereti

és szinte mindig rövidre van vágva, nekem teljesen megfelel :)

nagyon ritkán kifestem pirosra,azt imdáom

2010. aug. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem most rövid, de van rajta zselé..épp pihentetem, mert 2 éve folyamatosan műkörmöm volt...na jó...igazából lusta voltam megcsinálni:Dmeg időm se volt, és ideje már a pihentetésnek:D utoljára 2 éve pihentettem.Mióta rövid, mindig ki van festve, most épp sárga, de két napja még fehér voltépp amilyen kedvem van...ha műkörmöm van, akk mindig francia, csak a szabadszél színe változik...néha fehér, máskor meg valamilyen csillám van benne.
2010. aug. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!