Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Én 12 éves lány vagyok....

Én 12 éves lány vagyok. Nagyon szőrös a lábam. ( Szeretném borotválni de anyukám nem engedi.1. kérdés: Ciki egy 12 éves lánynál a szőrös láb? 2. kérdés: Ebbe a korba szabad borotválni a lábadat vagy egyéb testrészedet?

Figyelt kérdés
2010. aug. 12. 21:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%
elég ciki,de nem annyira mint egy 17-18 éves csajnak. ha már 12 évesen borotválni akarod készülj hogy mikor tényleg ciki lesz akkor napi szinten borotválnod kell mert úgy fog kinézni min egy borostás férfi arca,de napi borotválással is húzós ügy lesz takargatni,szerintem várj még azzal a borotvával
2010. aug. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyanta, epilátor
2010. aug. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%
Dehogy ciki, ne törődj vele. Ha mégis rosszul érzed magad, akkor le kell borizni, bajod nem lesz tőle, csak kb. 3 naponta majd kell...
2010. aug. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
38%

Ne csináld..

Én azt mondom ráérsz még 13éves borotválni...

2010. aug. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
24%

Én 14 éves koromban kezdtem el. Addig nem érdekelt ez egyáltalán. Olyanokkal barátkoztam, akik nem cikiztek emiatt. Szerintem nem ciki borotválni.. higiénia, de ne tedd :S


18/L

2010. aug. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem beszélj édesanyáddal, hogy nem szeretnéd, ha tovább erősödne és kozmetikussal gyantáztasd le. kicsit kellemetlen elsőre, de nem irtózatos. nekem is akkortájt volt először gyantázva. 20 éves vagyok és alig van már szőr a lábamon. megéri.
2010. aug. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

Ez milyen hülyeség már. Kb. mintha azt mondanátok hogy 14 éves kor előtt ciki betétet vagy tampont használni, ha megjött hát így jártál. Pfffff

Alapvető higénia és ápoltság.

Bemész a boltba, veszel női borotvát, kb. 200-1000 ft a márkától függően.

Úgy idegesítenek ezek az anyukák. Túl korán sminkelni az gáz. De szőrteleníteni meg deót használni miért? Ne a kőkorszakban élünk vazz.

2010. aug. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Figyi, 200 ft egy borotva. Elmész és veszel egyet, otthon meg lehúzod.

Engem cikiztek a szőrös lábamért.

Amúgy ebben a korban lehet borotválni.

2010. aug. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%

Hidd el, nem lesz attól szőrösebb a lábad később, ha most borotválod, ez hülyeség.

Nekem 12 évesen anyukám maga adta a kezembe a borotvát...

Szóval nyugodtan borotválhatod, ha zavar, de amúgy ennyi idősen sztem még nem ciki...

2010. aug. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

anyukád nem engedi? le fogja ellenőrizni??? miért mit tud csinálni, ha mégis szőrtelenítesz? megver? ellenőriz majd zuhanyzások közben v mi?

szerintem szőrteleníts, ha zavar, olyan gonoszok a "mai lányok", elhiszem, h cikiznek..

2010. aug. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!