Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mézes natúr joghurttól tényleg...

Mézes natúr joghurttól tényleg szebb lesz a bőröm?

Figyelt kérdés
Arcpakolásnak... Esetleg tudtok még ilyen házi receptet?

2021. márc. 5. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Nem
2021. márc. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
Nem, ne kísérletezz ezekkel a házi arcpakolásokkal mert többet árt mint használ. A méz komedogén. Semmit nem fognak érni.
2021. márc. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
5%

Joghurttal soha nem próbáltam még. Mézet pakolaskent az arcomra már kentem nekem bevalt. Nagyon szép puha bőröm lett utána és a pattanásokra is jótékonyan hatott. A tojás fehérje meg ekcémás kezemre első használat után tökéletesen elmúlasztotta azóta se jött vissza. Miteszereket a méz és a tojásfehérje is szépen leszedi.

A mézet azért jól kell választani, igazi mézzel nem lesz probléma.


Előfordulhat ha valaki nagyon sok kémiai vegyi anyagot ken az arcára és ha természetes összetevőket használ az arcbőr ezután méregteleníthet és okozhat több pattanást. Ezekkel vigyázni kell.

2021. márc. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!