Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Véletlen leborotváltam a...

Véletlen leborotváltam a szemöldököm felét mit tegyek? Kétségbe vagyok esve!

Figyelt kérdés
a középen lévő szálakat akartam leborotválni a borotva szélével h ne kelljen kihuzkodnom de véletlenül beleértem a szemöldökömbe és leszedtem a felét kb !!!! ÁÁ
2010. aug. 20. 18:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Ú te szegény.:/

Szerintem rajzold meg a szemöldöködet.

2010. aug. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ne haragudj de ehhez nagyon ugyetlennek kell lenni hogy ennyire "megcsusszon" az a borotva! Nem tudom fiu vagy e vagy lány? Egyébként a középen lévő szálakat nem szabad borotválni,erősebben fog nőni, azt is szemöldök csipesszel kell kieszedni..ezt egyedül pl szemceruzával tudod kijavitani de ugyis látszani fog vagy menj el kozmetikushoz..
2010. aug. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem csúszott meg, hanem véletlen ott is rányomtam nem csak a szélét :S
2010. aug. 20. 18:18
 4/10 anonim ***** válasza:

Juj. szerintem máskor ne borotvával mert megerősödik :/

Nem tudom... szerintem is rajzold meg, gyorsan visszanől ;D

2010. aug. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én gyorsan elmennék amint tudok egy kozmetikushoz baseball sapkában :D :/
2010. aug. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezen egy kozmetikus sem tud segiteni, meg kell várnod amig megnő, addig meg rajzold be. Soha ne használj borotvát, (és otthon gyantát se) mert azzal csak elrontani lehet!
2010. aug. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 nyuszipo.Ok ***** válasza:
ne rakj rá semmit mert eltömÍti a pórusaidat.
2010. aug. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 nyuszipo.Ok ***** válasza:
amugy ha ez vigasztal az osztálytársam bekente Veet borotvazslével és mire letörölte mind 2 szemöldöke lejött neki.
2010. aug. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

19:19-es jesszus. :O Miért kente be azzal? :D

Kérdésedre válaszolva pedig.. uhh. sajnállak. rajzold meg. Kozmetikus se csinálna egyebet vele.. de miért kellett ott borotválni?? csak megerősödik..:D én mindig csipesszel szedem. lassú, de nem erősödik meg tőle.:D és kicsi az esély, h félrecsússzon a csipesz, és kiszedjem a felét.. :-)

2010. aug. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ld. A macskám, a családom és a fiúk címá film...? Fésüld rá a frufrud, mint a csaj... Ha nincs, akkor itt az ideje végni egy oldalfrufrut. xD De ha ilyen kis ügyetlen vagy, inkább bízd másra. :P
2010. aug. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!