Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Glamour napok, magazin +...

Glamour napok, magazin + Kiskegyed? Nem értem.

Figyelt kérdés

Egy picit átverve érzem magam, de figyelhettem volna jobban is. Egy Kiskegyed 289 forint, egy Glamour 695 forint és mindkettőben lett volna kuponfüzet. Én viszont pont a kettőt összecsomagolva láttam meg 1399 forintért. Többmindent vettem, csak utólag néztem az árát, előtte úgy voltam vele, úgy is 695 forint lesz. Külön-külön megvásárolva nincs 1000 forint a két újság.

Ez most mi? Pont ilyen hülyék miatt árulják egyben és drágábban, mint én? Tud a kettő együtt valamivel többet, hogy drágábban kell adni?



2021. ápr. 8. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kuponokkal ilyenkor a Kiskegyed is 600 Ft körül van. Megtehetik, mert így is megveszik sokan csak a kupon miatt. A Glamour külön nem tudom ilyenkor mennyi, de emlékeim szerint az is drágább, olyan 1000 Ft körüli. Szóval nem veszítettél annyit, mint amennyit gondoltál, de szerintem is lehúzás egyben, nem éri meg.
2021. ápr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Régebben normál áron volt a kuponos kiskegyed... kétszáz körül...
2021. ápr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, még jópár éve. Azóta meg minden évben emeltek rajta, mert rájöttek, hogy úgy is megveszik és ezt ki is használják. Így is elfogy az összes elég gyorsan.
2021. ápr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!