Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gáz ha nemzeti színű karkötőke...

Gáz ha nemzeti színű karkötőket hordok, magyar kitűzők vannak a táskámon, kárpátiát és fankadelit hallgatok, de műkörmöm is van?

Figyelt kérdés
2010. aug. 21. 23:44
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
41%
Nm gáz, de azért kinevetnélek. :)
2010. aug. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
37%
neeeeem, sőt, kimondottan jó látni, ha valaki szereti a hazáját, és fel is meri vállalni magyarságát. És kárpátia egy jó izlésre utal. :-D 18/f
2010. aug. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
77%
Nem gáz, de egy kissé erőltetett...
2010. aug. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
56%
Gáz, én kinevetnélek!
2010. aug. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

Hát szerintem egyáltalán nem gáz én nem tudom mi ezen a nevetséges.

Nem az alapján kell megitélni egy embert hogy mit hallgat és az meg elég ritka de szép dolog ha valaki így szereti a hazáját és fel is vállalja.

Az meg hogy műkörmöd van hát mégis miért ne lehetne?! Nem csak annak lehet aki divatból hallgatja az újabbnál újabb zenéket, rózsaszín cuccokba és magassarkú nőies cipőben jár.

Nyilván akkor nem oda illik a műköröm ha teljesen eltérő a stílusodtól de amúgy egyáltalán nem gáz.


Amúgy aki azt mondja hogy nevetséges az elárulná hogy miért???

2010. aug. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
40%

második válaszoló vagyok!

Eléggé szégyen, hogy a piros-fehér-zöld gáz, és nevetni kell rajta. Na mindegy, szerintem nem gáz!!!

2010. aug. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Szerintem nem :)
2010. aug. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Köszi:) Egyébkén úgy van csinálva a körmöm, hogy fekete alapon piros-fehér-zöld zászló szerűek.
2010. aug. 22. 00:34
 9/31 anonim ***** válasza:
49%

Na akkor meg pláne nem gáz ha még a körmöd is ennyire passzol hozzá :) bár eddig is azt mondtam hogy nem gáz.

Amúgy meg bár mindenki csak fele ennyire szeretné a hazáját vagy legalább csak ne nézné le azokat akiknek kicsit is számít hogy magyarok..

2010. aug. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Ebben egyet értünk:) Köszi a válaszokat. Szebb jövőt!(:
2010. aug. 22. 00:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!