Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Normális, hogy még mindig fáj...

Normális, hogy még mindig fáj az orrpiercingem?

Figyelt kérdés

4 hónapja lövettem orrpiercinget és még a mai napig is érzékeny. Tudom tudom, porcba nem lövünk, csak szúrunk... Egyik ismerősöm mondta nagyon, hogy neki is lőtték és semmi baja nem volt, én meg hittem neki és csak utólag olvastam utána, hogy nem ajánlatos lőni.

A napokban, amikor kicseréltem a pc-t kb fél óráig kellett vele szenvednem, mire bele tudtam tenni az orromba, mert iszonyatosan fájt, illetve olyan volt mintha ferdén lenne a lyuk, belül sehogy sem akart átmenni, végül csak sikerült megtalálni a helyét.

Szóval a kérdésem az lenne, hogy azért ennyire érzékeny még mindig, mert lőve lett, vagy rosszul lett lőve, vagy csak eleve ilyen lassú a gyógyulása az orrpiercingnek?



2021. ápr. 23. 22:22
 1/1 anonim válasza:
Nekem 2 napja lett lőve, még ki is cseréltem egy másikra, mivel fülbevalós ékszer löttek be. Nekem ilyen nem fordult elő. Normálisan kezelted?
2021. máj. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!