Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Bogyós orrpiercing?

Bogyós orrpiercing?

Figyelt kérdés
Ha az első piercingem bogyós lesz nem fogja befolyásolni a kiszedését?

2021. máj. 1. 21:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Nem ertem a kerdest. Siman ki tudod szedni/cserelni, mivel a vege vagy L alaku, vagy ilyen spiralos, bogyo csak kivul van az orrodnal.
2021. máj. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én se értem, mit akarsz. Kiszedés befolyásolása alatt mit értesz? Nehezebb lecsavarni? Nehezebben gyógyul?
2021. máj. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hogy befolyásolja a kiszedését a bogyós rész
2021. máj. 2. 06:04
 4/13 anonim ***** válasza:
54%

De mit befolyasolna rajta?

Kerdezo, nezzel mar meg kozelebbrol egy piercinget :D Keress egy kepet a neten.

A bogyo csak kivulrol latszik, ahogy mar irtam, a piercing vege vagy L alaku, vagy spiralos. Megfogod a bogyot es kihuzod, ennyi.

Elarulom neked, a karikat nehezebb kiszedni es betenni, de az sem agysebeszet.

2021. máj. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem a kőre gondoltam, hanem aalzon a pici kis bogyóra. Egyenes szárú a pc, a végén van az a kis pötty. Láttam piercinget, nem vagyok hülye
2021. máj. 2. 13:47
 6/13 A kérdező kommentje:
Mivel olvastam, hogy sokkal nehezebben tudják kivenni azt a piercinget. Azért vettem ilyet, mert azt mondták, hogy nem fog kiesni az orrból.
2021. máj. 2. 13:48
 7/13 anonim ***** válasza:

Igy mar ertem, irhattad volna ezt a kerdesben is, mert nem egyertelmu.

5 evig volt orrpiercingem, nekem a csavo aki szurta, nem ajanlotta ezt a fajtat, igy nem is volt. Egyreszt a vege egyenes, szerintem halal kenyelmetlen lenne, masreszt meg annyira pici a bogyo a vegen, hogy lehet ki se tudnad cserelni magadnak.


Az elejen nekem spiralos volt, azt szurta be, de 4 honap utan kicsereltem L alakura, mert mindig begyulladt tole. Utana szepen meggyogyult, talan haromszor esett ki 2 ev alatt az L alaku, de mindig volt nalam ilyen esetekre pot ekszer, amit rogton be is raktam, ha kellett.

Utana karikara csereltem, imadtam, azzal soha semmi gond nem volt.

2021. máj. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mert van két ilyen piercingem ami az egyik hajszálvékony a szára, de a másik pedig majdnem a duplája. Tegnap a vékonyabb volt benne, de azt alig bírtam kiszedni, a vastagabbat raktam bele. Még megfogni is alig tudtam a picit (a vékonyat), de ami most van benne azt igen.
2021. máj. 2. 14:39
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem lesz vele baj, de amíg nagyon friss a piercing, hajlamos kiesni. 3-5 nap után már nem, sőt, amikorra teljesen meggyógyul, nehéz is lesz kiszeni, ki ki fog jönni, csak nehéz lesz. Kamós végű a legjobb hozzá, vagy ha már egyenes, akkor talpas.

2021. máj. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mert ahol vettem ékszeresnél ott mondták, hogy a bogyósat ajánlja, mert az nem esik ki mint a sima ami nincs bogyó a végén. Igen, oda írhattam volna, hogy nem a kőre gondolok hanem a végén lévő kis pöttyre. Elnézést!
2021. máj. 2. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!